• تاریخ : ۲۵ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین اتاق نشیمن با تم تیره

استفاده از تم تیره در تزیین منزل باعث ایجاد بافت متنوع و زیبایی خواهد شد و این تم اندکی  پیچیده به نظر می رسد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا تصاویر خانه کوچک که در آن ها از رنگ های تیره استفاده شده هست را ملاحظه نمایید.

استفاده از تم تیره در تزیین منزل

استفاده از تم تیره در تزیین منزل برای جاهایی که کمبود فضا داریم، کار چندان مطلوبی به نظر نمی رسد اما اگر شما از امتیاز ورود نور کافی به منزل خود برخوردار هستید، طبیعتا با انتخاب این تیپ تزیین فضای مخوف و دلگیری برای خود درست نخواهید کرد.

تزیین اتاق نشیمن با تم تیره

در تم تیره از دیوارهای خاکستری و پانل های چوبی تیره در کنار هم استفاده خواهد شد.

تزیین آشپزخانه با تم تیره

خاصیت این تزیین به گونه ای هست که هر چند که شما از یک چیدمان پراکنده برای وسایل منزل استفاده کرده باشید اما در نهایت چیزی به چشم ما می رسد، یک تزیین کاملا جمع و جور و یکپارچه هست . البته این ویژگی از خواص رنگ های تیره هست.

تزیین عالی اتاق نشیمن با تم تیره

تزیین عالی اتاق با تم تیره

تزیین شیک اتاق خواب

تزیین عالی با تم تیره

از این تم تیره در کف پوش منزل، وسایل منزل، مبلمان، دیوارها و… استفاده کنید. نور پردازی داخلی تزیین در تم تیره اهمیت دارد و سعی کنید از نورپردازی مناسب استفاده کنید که فضای تیره تزیین منزل شما را پوشش دهد.

تزیین عالی اتاق خواب با تم تیره

تزیین شیک اتاق نشیمن با تم تیره

تزیین اتاق خواب با تم تیره

تزیین عالی آشپزخانه با تم تیره

اگر قرار هست یک دیوار سنگی در فضای آشپزخانه داشته باشید، آن را از دو طیف سیاه و سفید برخوردار کنید تا رنگ های تیره شما جلوه داشته باشد. اگر دقت کرده باشید فضای بسیاری از کافی شاپ ها در همین تم طراحی شده هست.

چیدمان عالی اتاق نشیمن با تم تیره

تزیین اتاق نشیمن با تم تیره

تزیین اتاق نشیمن با تم تیره

تزیین شیک اتاق پذیرایی با تم تیره

تزیین اتاق خواب با تم تیره

دکور قفسه کتاب با تم تیره

تزیین اتاق پذیرایی با تم تیره  تم تیره در تزیین اتاق نشیمن

تزیین فضای منزل با تم تیره

در تزیین تم تیره نور حائز اهمیت هست و بهتر هست که منزل شما در تیر رس نور قرار گرفته باشد. تزیین تیره برای کسانی به دنبال یک محیط آرام برای خواب هستند و مایلند از غلظت نور هنگام استراحت کم شود، گزینه مناسبی محسوب خواهد شد. این نوع رنگ ها چشم نوازند و آرامش ذهنی شما را فراهم می آورند. چون اکثر رنگ هایی که در تزیین تیره به کار می رود سرد و یا خنثی هست.

تزیین اتاق نشیمن با تم تیره

اگر چه رنگ های تیره در نگاه اول چندان جذاب به نظر نمی رسند اما زمانی که مجموعه ای از طیف تیره با شدت و غلظت متفاوت در تزیین منزل مورد استفاده قرار می گیرد، فضای منزل بسیار شیک و جذاب خواهد شد.

تزیین با تم تیره اتاق نشیمن

کف پوش مناسب در تزیین تم تیره، رنگ های قهوه ای سوخته و دودی هست. توجه داشته باشید جلوه یک دکور سنگی برای نصب تلویزیون ال سی دی زمانی جلوه بیش تری می یابد که در یک تم تزیین تیره قرار گرفته باشد چون شیک تر و جذاب تر به نظر می رسد. از اینکه در ایده های تزیین تیره همراه ما بودید، متشکریم و امیدواریم مطالب ما در این زمینه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما