• تاریخ : ۱۴ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

انواع مدل فرش با اشکال هندسی

فرش یکی از ضروری ترین وسایل در سالن پذیرایی هست و اگر شما تمایل دارید تزیین شیک و متفاوتی را در اتاق پذیرایی منزل تان ایجاد کنید بهتر هست در انتخاب طرح و رنگ و اندازه فرش حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه این مطلب انواع مدل فرش با اشکال هندسی برای اتاق پذیرایی کوچک و بزرگ را دیدن خواهید کرد. 

فرش های سالن پذیرایی در انواع طرح های مختلف موجود هست و شما می توانید برای سالن پذیرایی منزل تان از انواع مدل های فرش فانتزی، فرش با اشکال هندسی و فرش ایرانی و … استفاده نمایید.

مدل فرش زیبا با اشکال هندسی

انواع مدل های فرش با اشکال هندسی

اولین سالن پذیرایی که در تصاویر دیدن می کنید دارای طراحی کلاسیکی هست و در طراحی فضای سالن پذیرایی از ترکیب رنگ های سیاه و سفید استفاده شده هست و زیبایی این سالن پذیرایی با فرشی که دارای اشکال هندسی هست چند برابر شده هست و فضای سالن پذیرایی پر زرق و برق تر به نظر می رسد.

مدل فرش با اشکال هندسی

این مدل فرش دارای طرحی ظریف و واقعی هست و همانطور که دیدن می کنید طرح فرش و طرح کاغذ دیواری با یکدیگر مطابقت دارند و همین تشابه باعث جدید تر به نظر رسیدن تزیین اتاق پذیرایی شده هست.

مدل فرش فانتزی و شیک

طراحی این سالن پذیرایی ساده و جذاب هست و همانطور که دیدن می کنید مبلمان و فرش دارای اشکال هندسی زیبا و بی نظیری هستند و علاوه بر این ترکیب رنگ سیاه و سفید فرش و مبلمان فضایی بی نظیری را در اتاق نشیمن ایجاد کرده هست.

مدل فرش زیبا و شیک با اشکال هندسی

در طراحی این سالن پذیرایی از ترکیب رنگ های مشکی و کرم استفاده شده هست و همانطور که دیدن می کنید استفاده از فرش با طرح اشکال هندسی و رنگ های مشکی و کرم زیبایی خیره کننده ای را به اتاق پذیرایی بخشیده هست.

مدل فرش فانتزی و شیک

همانطور که تصاویر دیدن می کنید این سالن پذیرایی نیز دارای طراحی داخلی ساده و خاصی هست و برای متفاوت به نظر رسیدن فضای داخلی اتاق پذیرایی از فرش فانتزی با ترکیب رنگ های خنثی استفاده شده هست که این مدل فرش و مبلمان زیبایی خیره کننده ای را به پذیرایی بخشیده اند.

مدل فرش سالن پذیرایی

وجود مبلمان زیبا و خاص در فضای این سالن پذیرایی باعث متفاوت به نظر رسیدن تزیین شده هست و زیبایی تزیین پذیرایی با این مدل مبلمان و فرش تکمیل شده هست. برای پوشاندن قسمتی از کفپوش قهوه ای از فرشی با رنگ قهوه ای کم رنگ استفاده شده هست و علاوه بر این پرده های سالن پذیرایی و رنگ دیوار نیز تا حدودی با رنگ فرش و کفپوش مطابقت دارند.

مدل فرش شیک مخصوص سالن پذیرایی

تزیین این سالن پذیرایی خاص و خیره کننده هست و از مبلمان و فرش فانتزی با رنگ و طرح خاصی در فضای این سالن پذیرایی استفاده شده هست. طرح ظریف و فانتزی فرش جذابیت خاصی را به تزیین داخلی پذیرایی بخشیده هست.

مدل فرش با اشکال هندسی برای اتاق پذیرایی

در این تصویر سالن پذیرایی با دکوراسیونی سنتی به چشم می خورد و همانطور که دیدن می کنید در فضای سالن پذیرایی کلاسیک از فرش با اشکال هندسی و رنگ کرم استفاده شده هست که تناسب رنگ فرش و مبلمان فضایی متفاوت را در پذیرایی ایجاد کرده اند.

مدل فرش با اشکال هندسی و زیبا

تزیین این سالن پذیرایی خیره کننده و خاص هست و از ترکیب رنگ های خنثی خاکستری و سفید برای طراحی فضای پذیرایی استفاده شده هست و همانطور که دیدن می کنید ترکیب این رنگ ها با یکدیگر باعث لوکس و باکلاس تر به نظر رسیدن فضای پذیرایی شده هست.

مدل فرش با اشکال هندسی و جذاب

برای زیباتر به نظر رسیدن تزیین داخلی سالن پذیرایی بهتر هست از وسایلی استفاده شود که دارای طرح و رنگ های یکسانی هستند. همانطور که دیدن می کنید در طراحی داخلی این اتاق پذیرایی از فرش و پرده با طرح و رنگ یکسانی استفاده شده هست که همین تشابه بین فرش و پرده باعث متفاوت تر به نظر رسیدن طراحی داخلی اتاق پذیرایی شده هست.

مدل فرش شیک و زیبا مخصوص سالن پذیرایی

فرش هایی که دارای اشکال هندسی هستند برای تزیین های داخلی خاص می توانند جذاب و ایده آل باشند و اگر شما تمایل دارید فضایی متفاوت را در سالن پذیرایی منزل تان ایجاد کنید بهتر هست از فرش های فانتزی که اشکالی هندسی جذابی دارند استفاده نمایید.

مدل فرش فانتزی شیک

در طراحی داخلی این سالن پذیرایی همانطور که دیدن می کنید از فرشی استفاده شده هست که دارای طرح هندسی هست و در طراحی این فرش رنگ هایی وجود دارند که با سایر رنگ های موجود در فضای سالن پذیرایی مطابقت دارند.

مدل فرش فانتزی اتاق نشیمن

این مدل فرش طرح هندسی زیبا و قابل توجهی دارد و در طراحی آن رنگ های مکمل با سایر وسایلی که در پذیرایی موجود هست به چشم می خورد.

مدل فرش با اشکال هندسی و زیبا

تزیین این سالن پذیرایی لوکس و دنج هست و استفاده از فرشی با رنگ نارنجی قرمز باعث متفاوت تر به نظر رسیدن فضای پذیرایی شده هست. طرح هندسی این فرش نیز متفاوت و خاص هست و همانطور که دیدن می کنید طرح و رنگ این مدل فرش فانتزی زیبایی خاص و خیره کننده ای را با پذیرایی بخشیده هست.

مدل فرش فانتزی زیبا و شیک

علاوه بر طرح فرش باید در انتخاب رنگ آن نیز حساسیت لازم را به خرج دهید. فرش با اشکال هندسی و رنگی آبی و سفید به این  سالن پذیرایی زیبایی خیره کننده ای بخشیده هست و باعث شده فضای سالن پذیرایی بزرگ و دلبازتر به نظر برسد.

مدل فرش آبی و سفید

این مدل فرش نیز طراحی خاص و بی نظیری دارد و با اینکه قسمتی از فضای پذیرایی با آن پوشیده هست ولی همچنان کفپوش خانه متفاوت و شیک به نظر می رسد.

مدل فرش شیک و فانتزی

طراحی این مدل فرش با اشکال هندسی ساده نیز زیبایی و جذابیت خاصی دارد و همانطور که دیدن می کنید مطابقت رنگ های به کار برده شده در طرح فرش با رنگ سایر وسایل موجود در پذیرایی باعث جذابیت بیشتر فضای اتاق پذیرایی شده هست.

مدل فرش شیک مخصوص اتاق نشیمن

 آخرین فرشی که در تصاویر دیدن می کند نیز طراحی خاص و بی نظیری دارد و اگر شما تمایل دارید از انواع مدل فرش با اشکال هندسی در فضای پذیرایی منزل خود استفاده کنید این مدل فرش نیز می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.

مدل فرش زیبا با اشکال هندسی

در این مطلب با انواع مدل فرش با اشکال هندسی آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند. توجه داشته باشید که از فرش با اشکال هندسی می توانید به عنوان فرش آشپزخانه و فرش اتاق کودک و فرش اتاق خواب استفاده نمایید. در صورت تمایل می توانید برای دیدن انواع مدل های فرش و قالیچه کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما