• تاریخ : ۲۳ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین لاکچری آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب خواهد شد. در واقع این محدوده آرایش و جو خانه را نشان می دهد. در بسیاری از موارد نیز سبک طراحی  آشپزخانه تحت تاثیر سبک طراحی اتاق نشیمن و سایر نواحی منزل هست. تزیین آشپزخانه ۲۰۱۸ از سبک های طراحی لاکچری هست که با دیدگاه متفاوتی انجام شده هست.

طرح های متفاوت تزیین آشپزخانه ۲۰۱۸

همه ساله انواع طاحی متفاوت برای آشپزخانه های امروزی ارائه خواهد شد و ایده ها و خلاقیت های متعددی باعث جذابیت تزیین نقاط مختلف خانه می گردد.

تزیین آشپزخانه 2018

در طراحی تزیین آشپزخانه، تن رنگ اهمیت زیادی دارد. بهتر هست برای این کار از رنگ های پر جنب و جوش و به یادماندنی استفاده کنید.

تزیین آشپزخانه با تم لیمویی از جمله رنگ های مورد استفاده برای تزیین آشپزخانه ۲۰۱۸ رنگ سبز پر رنگ، رنگ بلوطی و زغالی هست.

تزیین جدید آشپزخانه 2018

رنگ از عوامل مهمی هست که سبب خواهد شد طراحی داخلی یک آشپزخانه لاکچری و متفاوت به نظر برسد.

تزیین عالی آشپزخانه با تم بنفش

برای ایجاد یک فضای شیک در آشپزخانه بهتر هست از دو رنگ تیره و روشن در کنار هم استفاده کنید.

چیدمان لاکچری آشپزخانهمثلا میز و کابینت آشپزخانه به رنگ زرد خردلی و رنگ دیوارها به صورت تیره باشد. البته رنگ های قرمز و آلبالویی را نیز می توانید در قلب رنگ های سفید یا مشکی به کار ببرید.

تزیین ظریف آشپزخانه

توجه داشته باشید که دیوارها و کف آشپزخانه به منزله زمینه می باشند و عناصری مانند میز و کابینت در این زمینه نمود و جلوه پیدا می کند.

طراحی لاکچری آشپزخانه

  طراحی شیک فضای داخلی آشپزخانه      تزیین کلاسیک آشپزخانه 2018        طراحی شیک فضای داخلی آشپزخانه

زمانی که رنگ های تیره در کنار رنگ های روشن مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع یک کنتراست عالی و سرگرم کننده را در تزیین داخلی آشپزخانه های ۲۰۱۸ ایجاد می کنند.

چیدمان آشپزخانه بزرگ با تم تیره آشپزخانه ها در طی دهه های اخیر بسیار تغییر کرده اند و برنامه ریزی های لازم برای آشپزخانه بسیار مهم شده هست. پیشرفت تکنولوژی و تغییر دینامیک اجتماعی به افزایش آشپزخانه جدید کمک کرده هست.

تزیین آشپزخانه 2018

تکنولوژی به طور کامل وارد آشپزخانه شده و فقط به شکل ها و لوازم فانتزی محدود نمی شود. در حال حاضر شما می توانید یک تزیین آشپزخانه هوشمند داشته باشید.

تزیین متفاوت آشپزخانه

رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه جدید هنوز یک رنگ ایده آل و کاربردی هست.

چیدمان ظریف آشپزخانه

چیدمان شیک آشپزخانه

 رنگ دومی که برای بسیاری از کابینت های آشپزخانه مورد تایید قرار می گیرد، رنگ خاکستری هست.

چیدمان لاکچری آشپزخانه

کابینت ها در تزیین آشپزخانه ۲۰۱۸ در سبکی متفاوت و زیبا تهیه می شوند. در این مرحله توجه به لوکس و جدید بودن اولویت اول را دارد.

تقریبا تمام کابینت هایی که به سبک جدید طراحی می شوند، بسیار ظریف هستند. شکل دهی آن ها نیز سبک های متنوعی از کروی تا ساده دارد.

طراحی جدید آشپزخانه

نه تنها کابینت ها بلکه کلیه وسایل آشپزخانه با دوربری های ظریف شکل گرفته اند.

طراحی جدید آشپزخانه 2018

این نوع طراحی مخصوصا در آشپزخانه های کوچک بسیار مورد توجه قرار می گیرد. چون بزرگترین چیزی که در وسایل و طراحی های ظریف رعایت خواهد شد، مسئله کمبود فضاست.

چیدمان شیک آشپزخانه 2018

کف پوش های صاف با سایر سطوح صاف آشپزخانه، هماهنگی قابل ذکری را ایجاد می کند. شما می توانید یک کابینت رنگ تند را در آشپزخانه با زمینه خنثی امتحان کنید. در این صورت هم پوشانی میان آن دو رنگ برقرار خواهد شد و با یکدیگر به هماهنگی می رسند. همین مسئله باعث خواهد شد نه رنگ تند کابینت به صورت ناهنجار جلوه کند و نه رنگ خنثی دیوار به صورت سرد و بی روح پدیدار شود.

طراحی ایده آل فضای داخلی آشپزخانه

طراحی ایده آل فضای داخلی آشپزخانه

بهتر هست برای تزیین آشپزخانه کلیه نکات کلیدی برای یک طراحی عالی در نظر گرفته شود. در این مطلب با نمونه هایی از ایده های تزیین آشپزخانه ۲۰۱۸ آشنا شدید. امیدواریم با به بکار بستن این ایده ها، فضای آشپزخانه منحصر به فردی طراحی کنید و از آن لذت ببرید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما