• تاریخ : ۲۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین آپارتمان با انرژی

سبک زندگی مردم ما در حال حاضر به واسطه ماشینی شدن و صنعتی شدن زندگی پر از استرس و انرژی های منفی شده هست. این در حالی هست که انسان به ذات در جست و جو و طلب آرامش هست. بعد از رسیدن به خانه و گذر کردن از این همه استرس، بهتر هست کمی انرژی مثبت از محیط خانه دریافت کنید. در این مطلب ایده های جذابی از تزیین آپارتمان با انرژی را گرد آوری کرده ایم.

ایده های جالب برای خلق تزیین آپارتمان با انرژی

شما خواسته یا ناخواسته مدت زیادی را در منزل صرف می کنید و کارهای روزانه خود را انجام می دهید. تزیین داخلی آپارتمان نقش مهمی در کاهش استرس، ایجاد حس آرامش و امنیت و… دارد. باید طراحی داخلی آپارتمان به گونه ای انجام شود که انرژی مثبت در آن متمرکز شود و شما این انرژی را دریافت کنید. نحوه چیدمان وسایل، نوع معماری داخلی آپارتمان، رنگ انتخاب شده برای تزیین منزل و… همه از عناصر مهم تولید انرژی در منزل محسوب می شوند.

یکی از ایده های جالب جذب انرژی استفاده از فضای سبز در محیط منزل هست. گیاهان در هر محیطی که قرار گیرند، مملوء از انرژی و حس آرامش هستند. از دیگر ایده های طراحی تزیین با انرژی استفاده از دکور چوب در فضای داخلی منزل هست. این ایده نیز ضمن شیک نمودن محیط منزل، منبع انرژی خوبی تلقی خواهد شد.

تزیین آپارتمان با انرژی یک تزیین منظم هست که در طراحی آن هیچ چیز بی دلیل رها نشده هست. در چنین دکوراسیونی برای هر چیزی یک جای مشخصی در نظر گرفته شده هست.
برای ایجاد یک تزیین با انرژی باید هارمونی رنگ را در نظر بگیرید. از تن های ترکیبی برای رنگ آمیزی محیط داخلی منزل استفاده شود و وقتی از یک رنگ نسبتا تند مانند قرمز در تزیین استفاده می کنید، رنگ مکمل آن را برای به تعادل رساندن به کار ببرید.

  چیدمان فضای داخلی آپارتمان با نرژی

تزیین عالی آپارتمان با انرژی

تزیین جذاب آپارتمان با انرژی

چیدمان آپارتمان با انرژی

چیدمان شیک آپارتمان با انرژی

تزیین سرویس بهداشتی با انرژی

طراحی داخلی آپارتمان با انرژی

تزیین لاکچری آپارتمان با انرژی

چیدمان شیک فضای داخلی آپارتمان

چیدمان شیک اتاق خواب با انرژی

چیدمان عالی سرویس بهداشتی

طراحی داخلی فضای اتاق خواب با انرژی

در تزیین آپارتمان با انرژی بهتر هست یک اثر هنری دلخواه بر روی دیوار نصب کنید. بهتر هست از ایده شلوغ کردن دیوار با تصویر ها و تصاویر متفاوت بپرهیزید. چون حس آرامش محیط شکسته خواهد شد. برای جذب انرژی، رنگ آبی و سبز-آبی مرکز انرژی محسوب می شوند. همان طور که می دانید در بسیاری از انرژی درمانی ها نیز از همین رنگ ها استفاده خواهد شد. این رنگ ها در عین آرامش، مملوء از انرژی هستند و محیط منزل شما را به تعادل می رسانند.

در ارائه چنین دکوراسیونی ترتیب و نظم حرف اول را می زند. برای نصب چراغ های آویز محیط آشپزخانه یا چیدمان صندلی از ترتیب خاصی استفاده خواهد شد. قطعا این چیدمان حتی اگر به طور یکنواخت و منظم اجراء نشده باشد، از یک ریتم خاصی پیروی می کند.

استفاده از چوب در تزیین آپارتمان با انرژی

سبک طراحی با انرژی تا حد زیادی ساده و بی آلایش و از اضافه کاری پرهیز می کند اما این بدان معنا نیست که چنین سبکی از رنگ های برجسته استفاده نمی کنید و به یک محیط تک رنگ ختم خواهد شد. این سبک از رنگ های متنوع و متفاوتی در کنار هم استفاده می کند و تعادل رنگی را در محیط منزل در نظر می گیرد.

تزیین آپارتمان با انرژی

چیدمان حمام با انرژی

طراحی جدید فضای داخلی آپارتمان با انرژی

از اینکه تا پایان مطلب تزیین آپارتمان با انرژی همراه ما بودید، سپاس گذاریم و امیدواریم با مطالعه این نگارش راه کارهای مفیدی برای خلق یک تزیین با انرژی دریافت کرده باشید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما