• تاریخ : ۲۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

اتاق نشیمن، اتاقی هست برای با هم بودن، اگر شما همیشه در منزل خود مهمان دارید مهم هست که چگونه فضایی خلق کنید تا احساس خوب صمیمیت دوستانه و خانوادگی کمرنگ  نشود. برای شاد بودن در کنار اعضای خانواده و دوستان نیازی به هزینه‌های هنگفت نیست فقط کافی هست این نکات را مطالعه کنید تا با کمی تغییر در اتاق نشیمن و پذیرایی دوستان و اعضای خانواده خود را تشویق کنید در کنار هم جمع شوند و از آن لذت ببرند.

شوروم باتیک با انواع مبلمان و وسایل دکوری
تصویر باتیک

مبلمان راحت و همنشینی لذت بخش

لذت مهمانی به همنشینی هایی هست که بهترین احساس را ایجاد می کنند. برای همنشینی لذت بخش باید مطمئن شوید که صندلی به تعدادی هست که همه مکانی برای نشستن دارند. مبلمان چند منظوره برای زمان‌هایی که به فضای اضافی برای نشستن نیاز دارید ضروری هست، همچنین می‌توانید صندلی‌هایی در کناره‌های اتاق برای این مواقع در نظر گرفته باشید.

مبلمان شیک و کنسول رنگی
تصویر باتیک

چیدمان مبل ها بسیار اهمیت دارد؛ مبلمان باید به گونه‌ای چیده شوند که ارتباط بین آنها قطع نشود تا شما را به یک هم صحبتی لذت بخش دعوت کند. برای اینکه دیگران را تشویق کنید تا زمان خود را در اتاق نشیمن شما سپری کنند بهتر هست از مبلمانی راحت با پارچه هایی نرم در اتاق نشیمن استفاده کنید، این راحتی ساعت‌های باهم بودن را بیشتر میکند.

مطلب پیشنهادی: تزیین پذیرایی کوچک، نکات طلایی برای چیدمان دلبازتر!

فرش
تصویر خانه دیدار

اجرای تزیین داخلی
تصویر شرکت هوم دکو

پذیرایی دلنشین و گرم در زمستان

عصرهای زمستان با کمک پارچه های نازکی که روی دسته های مبل قرار داده اید مهمانان خود را گرم نگه دارید، و به یاد داشته باشید برای راحت تر بودن مهمانان از فرش ضخیم برای زیر پای آنان استفاده کنید.

فرش 50129 مدنو

فرش ۵۰۱۲۹ مدنو

فرش پارسه طرح ماهی شاهی کردی

فرش پارسه طرح ماهی شاهی کردی

فرش طرح بیژن فرش شاهکار مشهد

فرش طرح بیژن فرش شاهکار مشهد

نمونه محصولات مبلمان دی دریم
تصویر مبلمان دی دریم

میز کنار مهمان و صمیمیت همنشینی

میزهایی را کنار دست مهمان ها برای قرار دادن نوشیدنی در نظر بگیرید این کار احساس صمیمیت بیشتری را در زمان گفت و گو ایجاد می کند.

میز عسلی قاشی کاشی گالریا

میز عسلی نقاشی کاشی گالریا

میز جلو مبلی یاشیل مدل اکسالیس

میز جلو مبلی یاشیل مدل اکسالیس

میز جلو مبلی و عسلی چوبی

میز جلو مبلی و عسلی چوبی

میز جلومبلی در تزیین نشیمن
تصویر ایده های چوبی شادوود

سرگرمی در اتاق نشیمن و پذیرایی

کتابخانه، تلویزیون و… سرگرمی هایی که می‌توانند در کنار مهمانان انجام گیرند را حتماً در اتاق نشیمن فراهم کنید. اگر جمع های شما خانوادگی هست و فرزندان هم در آن حضور دارند حتما یک منطقه بازی برای آنها در اتاق نشیمن خود اضافه کنید، چیزهای مانند میز نقاشی برای همه مفید خواهد بود. کافی هست از اسپیکر هایی مناسب با اندازه اتاق نشیمن خود استفاده کنید، در این صورت شما با سیستم های صوتی مختلفی می توانید آهنگ های درخواستی مهمانان عزیزتان را اجرا کنید.

مطلب پیشنهادی: اتاق نشیمن، با این ۷ ترفند توجه مهمان ها را جلب کنید!

مبلمان راحتی یاتاش
تصویر گروه مبلمان یاتاش

عکاسی منزل رضا ندیمی، طراح لباس ایرانی
تصویر استودیو پر

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زیاد مهمان دارید، حتما میزبان خیلی خوبی هستید. شما هم می توانید تجربیات مشابهی که دارید را در بخش دیدگاه ها با ما و دیگر همراهان چیدانه در میان بگذارید!

مطالب پیشنهادی:

​نویسنده: عارفه رشیدیان | تحریریه چیدانه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما