• تاریخ : ۲۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین خانه کوچک اروپایی

امروزه اغلب زوج های جوان برای صرفه جویی در هزینه مجبور هستند در خانه های کوچک زندگی کنند که طراحی تزیین این خانه ها تا حدودی دشوار هست. در ادامه این مطلب ایده های کاربردی برای طراحی تزیین خانه کوچک اروپایی را دیدن خواهید کرد که امیدواریم با بکارگیری این ایده ها بتوانید دکوراسیونی شیک و متفاوت را در منزل خود ایجاد کنید. 

طراحی تزیین خانه های آپارتمانی اگر بدرستی انجام شود شما می توانید شاهد طراحی داخلی متفاوت و منحصر به فردی در فضای خانه خود باشید پس بهتر هست در هنگام طراحی خانه های کوچک و آپارتمانی دقت لازم را به خرج دهید.

تزیین زیبا و شیک خانه اروپایی

طراحی تزیین ۳ خانه کوچک اروپایی

برای طراحی تزیین داخلی خانه کوچک بهتر هست از همه فضای منزل بدرستی استفاده کنید و وسایل را به شیوه ای کاربردی در قسمت های مختلف خانه بچینید. اولین خانه ای که در تصاویر دیدن می کنید از نور طبیعی و تم رنگی بی نظیری برخوردار هست. در طراحی این آپارتمان از گلدان های تزیینی زیبایی استفاده شده هست. فضای بین اتاق نشیمن و اتاق خواب در این خانه کوچک اروپایی توسط راه پله و دیوار شیشه ای از یکدیگر جدا شده اند. در طراحی آشپزخانه کوچک این آپارتمان از رنگ های سفید و خاکستری و چوب استفاده شده هست که ترکیب این رنگ ها باعث متفاوت تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه شده هست.

تزیین اتاق نشیمن تزیین زیبا و شیک خانه کوچک طراحی داخلی خانه کوچک و اروپایی طراحی زیبا و کاربردی خانه کوچک اروپایی تزیین زیبا و جدید خانه کوچک تزیین داخلی اتاق نشیمن تزیین خانه ای کوچک طراحی داخلی آشپزخانه کوچک و جدیدتزیین آشپزخانه کوچک

آپارتمان دوم دارای ۶۰ مترمربع مساحت هست و در طراحی تزیین این خانه آپارتمانی کوچک از تزیین مینیمالیستی استفاده شده هست. برای استفاده بهینه از فضای این آپارتمان تلویزیون روی دیوار نصب شده هست. این آپارتمان کوچک یک خوابه هست و برای طراحی تزیین داخلی اتاق خواب کفپوش و دیوارپوش چوبی استفاده شده هست که وجود این پنل های چوبی باعث صمیمیت و گرمای بیشتر این اتاق خواب شده هست. همانطور که دیدن می کنید اتاق خواب از نور طبیعی برخوردار هست و وجود نور طبیعی باعث جذابیت و روشنایی بیشتر فضای اتاق خواب شده هست. در طراحی سرویس بهداشتی از رنگ های خاکستری و سفید استفاده شده هست که ترکیب این رنگ ها باعث جدید تر به نظر رسیدن فضای سرویس بهداشتی شده هست.

تزیین مینیمالیستی اتاق نشیمن تزیین داخلی اتاق نشیمن تزیین آشپزخانه کوچک و جدید دیزاین داخلی خانه کوچک اروپایی طراحی داخلی اتاق نشیمن تزیین اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب شیک طراحی داخلی اتاق خواب طراحی شیک و کاربردی خانه کوچک تزیین سرویس بهداشتی تزیین خانه جدید و کوچک تزیین سرویس بهداشتی

آخرین آپارتمانی که در تصاویر دیدن می کنید دارای ۵۵ متر مربع هست. در طراحی تزیین بخش های مختلف این آپارتمان از رنگ های روشن و دلنشین استفاده شده هست. همچنین برای صمیمی تر به نظر رسیدن فضای اتاق نشیمن و اتاق خواب و آشپزخانه از گلدان های زیبا و شیکی استفاده شده هست. در فضای اتاق خواب این خانه کوچک از تختخواب ام دی اف با طراحی خاص و کاربردی استفاده شده هست که وجود این تخت خواب باعث جدید تر به نظر رسیدن تزیین اتاق خواب شده هست.

تزیین اتاق نشیمن

تزیین داخلی خانه کوچک طراحی داخلی خانه کوچک اروپایی تزیین زیبا و خاص خانه کوچک طراحی داخلی خانه کوچک تزیین زیبا و خاص خانه کوچک تزیین زیبا و جذاب خانه اروپایی تزیین زیبا و جدید اتاق نشیمن تزیین زیبا و شیک خانه تزیین زیبا و جدید خانه کوچک طراحی داخلی خانه اروپایی کوچک طراحی داخلی اتاق خواب کوچک طراحی خانه ای کوچک و شیک تزیین خانه

در این مطلب با طراحی تزیین خانه ای کوچک و اروپایی آشنا شدید که امیدواریم از دیدن این طراحی زیبا و متفاوت نهایت لذت را برده باشید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما