• تاریخ : ۸ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین داخلی خانه آپارتمانی

تزیین داخلی منزل اگر بدرستی طراحی شود شما می توانید در قسمت های مختلف منزل تان احساس آرامش و امنیت بیشتری داشته باشید از این رو بهتر هست در طراحی تزیین خانه های آپارتمانی امروزی حساسیت وسواس لازم را به خرج دهید تا بتوانید فضایی آرامش بخش و پرانرژی را در قسمت های مختلف منزل تان ایجاد کنید. 

بهترین روش برای داشتن خانه آپارتمانی با تزیین لوکس و خاص الگوبرداری از تزیین یک آپارتمان زیبا هست که به مرحله اجراء رسیده هست که در این صورت شما شاهد خلق دکوراسیونی بدون نقص و متفاوت در فضای منزل تان خواهید بود.

تزیین داخلی آشپزخانه

تزیین داخلی خانه آپارتمانی برای خانواده های جوان

برای طراحی تزیین منزل برای خانواده های جوان بهتر هست از رنگ های خاص و انرژی بخش و تزیین های جدید و متفاوت استفاده شود. در ادامه این مطلب طراحی تزیین واحد آپارتمانی واقع در مینسک را مورد بررسی قرار می دهیم.

تزیین اتاق نشیمن

طراحی داخلی منزل

خانه آپارتمانی که در تصاویر زیر دیدن می کنید متعلق به یک خانواده جوان هست که دارای ۱۲۰ متر مربع می باشد. در طراحی این خانه آپارتمانی شیک و جدید از رنگ های سرد و الگوهای جسورانه و آثار هنری خاصی استفاده شده هست.
در فضای اتاق نشیمن از یک مبل جادویی با رنگ روشن استفاده شده هست و برای جذابیت بیشتر تزیین اتاق نشیمن فرشی فانتزی با طراحی خاص به چشم می خورد. در فضای اتاق نشیمن همچنین تابلوهای هنری زیبا و گیاهان شاداب و سرسبزی به چشم می خورند که استفاده از این وسایل باعث ایجاد فضایی آرامش بخش در این خانه زیبا شده هست. دیواری فضای بین اتاق نشیمن و آشپزخانه را از یکدیگر جدا کرده هست که در مجاور این دیوار تلویزیون قرار گرفته هست همانطور که در تصاویر دیدن می کنید دیوار تا سقف ادامه داده نشده هست و در قسمتی از دیوار پنجره ای شیشه ای برای ورود نور طبیعی از فضای آشپزخانه به فضای اتاق نشیمن طراحی شده هست.

تزیین زیبا و کاربردی اتاق نشیمن تزیین داخلی اتاق نشیمن تزیین خانه آپارتمانی

کفپوش آشپزخانه طراحی خاص و متفاوتی دارد و برای متفاوت تر به نظر رسیدن کفپوش آشپزخانه از کاشی های رنگی و زیبایی استفاده شده هست. میز ناهارخوری در کنار دیواری قرار داده شده هست که فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه را از یکدیگر جدا می کند و همانطور که دیدن می کنید دیوار مجاور میز ناهارخوری به زیبایی تزیین شده هست برای جذابیت بیشتر فضای غذاخوری از لوستری آویز با شکل هندسی خاص استفاده شده هست. در انتهای آشپزخانه نیز یک بریدگی به عنوان بار آشپزخانه در نظر گرفته شده هست که اطراف بار آشپزخانه صندلی ها بار ساده و زیبایی به چشم می خورند. در فضای این آشپزخانه کوچک برای روشن تر و دلباز تر به نظر رسیدن فضا برای کابینت ها و سقف و دیوارها از رنگ سفید استفاده شده هست و همچنین برای نورپردازی بار آشپزخانه چراغ های آویز و ساده ای از سقف آویزان شده اند.

تزیین آشپزخانه طراحی زیبا و شیک تزیین اتاق نشیمن طراحی داخلی آشپزخانه تزیین زیبا و جدید آشپزخانه
قسمتی از فضای خانه به عنوان اتاق کار در نظر گرفته شده هست که برای ایجاد فضایی آرامش بخش در این قسمت گیاهان خاص و زیبایی به چشم می خورند. در فضای اتاق کار برای قرار دادن کتاب و سایر وسایل خصوصی از قفسه بندی خاکستری استفاده شده هست و در مقابل این قفسه بندی میز کار و صندلی راحتی قرار داده شده هست.

تزیین اتاق کار طراحی داخلی اتاق کودک تزیین اتاق کار
راهرو بین اتاق خواب ها با تابلوهای زیبا و هنری و لامپ های ساده ای تزیین شده هست و این قسمت از منزل تزیین ساده و در عین حال مدرنی دارد. امروزه قسمت کوچکی از خانه های آپارتمانی را به بالکن اختصاص می دهند که برای طراحی تزیین بالکن این خانه آپارتمانی از قطعه هنری زیبا و گلدانی سرسبز و زیبا استفاده شده هست.

تزیین راهرو اتاق خواب ها تزیین سرویس بهداشتی تزیین بالکن طراحی داخلی بالکن
تزیین اتاق خواب اصلی خاص و متفاوت هست و برای طراحی تزیین اتاق خواب دو نفره از رنگ های ملایم و نورپردازی خاصی استفاده شده هست و همانطور که دیدن می کنید فضای اتاق خواب آرامش بخش و جدید هست. برای تزیین سقف اتاق خواب لوسترها با شکل هندسی خاص به چشم می خورند.

تزیین اتاق خواب دو نفره طراحی داخلی اتاق خواب دو نفره طراحی داخلی اتاق خواب تزیین اتاق خواب دو نفره زیبا و جدید طراحی زیبا و شیک اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق کودک پسرانه نیز به صورت کاربردی و جدید هست و برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق کودک از قفسه های دیواری سبز و ساده ای استفاده شده هست و کتاب ها و سایر وسایل خصوصی در این قفسه ها به شیوه ای مرتب چیده شده اند. برای تزیین دیوارها نیز از شلف دیواری و اسباب بازی و کاغذ دیواری استفاده شده هست که تزیین اتاق با اسباب بازی باعث ایجاد فضایی شاد و پرانرژی در اتاق کودک شده هست.

تزیین اتاق خواب پسرانه تزیین اتاق خواب پسرانه طراحی داخلی اتاق کودک تزیین اتاق خواب پسرانه تزیین داخلی اتاق خواب پسرانه تزیین زیبا و شیک اتاق خواب پسرانه
در فضای اتاق خواب دخترانه تزیین صورتی ملایم به چشم می خورد. برای تزیین دیوارها از کاغذ دیواری و کاغذ رنگی استفاده شده هست همچنین اتاق خواب دخترانه دارای نورپردازی جدید و کاربردی هست.

تزیین اتاق کودک طراحی داخلی اتاق کودک دخترانه تزیین داخلی اتاق کودک تزیین اتاق خواب دو نفره
سرویس بهداشتی یکی از دیگر از مهم ترین مکان ها در خانه های امروزی هست که برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام از کاشی های تک رنگ و دکوراسیونی خاص استفاده شده هست.

تزیین سرویس بهداشتی تزیین سرویس بهداشتی طراحی داخلی سرویس بهداشتی طراحی داخلی سرویس بهداشتی تزیین سرویس بهداشتی

در این مطلب با طراحی تزیین یک خانه آپارتمانی شیک و جدید آشنا شدید که امیدواریم از دیدن این طراحی داخلی نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن تزیین کاربردی و خاصی را در فضای منزل خود ایجاد کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما