• تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

دکوراتورها و طراحان داخلی هر سال ایده های جدیدی برای ایجاد تنوع در این صنعت پرطرفدار به مخاطبان خود معرفی می کنند. اما نکته ای که قابل توجه و تامل هست از بین رفتن مرزها و باید و نبایدها در تزیین بوده که باعث خواهد شد سلیقه شخصی افراد در طراحی بیش تر شده و درنتیجه احساس آرامش و تعلق خاطر بیش تری در فضا داشته باشند. در همین راستا شرکت هوم سنترو با آغاز سال میلادی جدید، تزیین داخلی  ۲۰۱۸ را به ما معرفی خواهند کرد. عناصر مهم و اصلی در این تعریف رنگ، مبلمان، المان های دکوراتیو و نورپردازی خواهند بود.

نکات تزیین ۲۰۱۸

رنگ

تزیین مبلمان - فروشگاه هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

مسلما با انتخاب رنگ بنفش به عنوان رنگ سال، دیدن آن در تزیین دور از ذهن نیست. این رنگ می تواند در مبلمان، فرش و حتی تابلوهای دکوراتیو ظهور کند. اما باید این را به شما بگویم که ترکیب های رنگی خاص می تواند جلوه ای خاص به فضای شما ببخشید. پس خود را محدود به رنگ خاصی نکنید. سعی کنید رنگ های روشن و جسورانه را به کار ببرید. البته بهتر هست برای این کار رنگ کف، سقف و دیوارها را به رنگ خنثی در نظر بگیرید تا مبلمان و وسایل خاص خودی نشان دهند.

مبلمان

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

دکوری های شیک برای منزل
تصویر هوم سنترو

از نظر طراحان و مشاوران هوم سنترو مبلمان سال ۲۰۱۸ به صورت پارچه ای یکپارچه، نهایتا با پایه های چوبی هست. در این سال مبل ها با تزیینات زیاد و به سبک کلاسیک را کاملا فراموش کنید. همچنین انتخاب پارچه و رنگ مبل تنوع بیش تری یافته و می توانید ترکیب چند رنگ و یا چند طرح را به کار ببرید. کوسن های نقش دار هم که دیگر نیازی به معرفی ندارند و به خوبی روی مبلمان شما می نشینند. این مبلمان می تواند مانند سبک جدید، دارای خطوط صاف و مستقیم بوده و یا کمی انحنا و مدل خاص داشته باشد. بهتر هست رنگ و نقش پارچه را متناسب با مدل مبل انتخاب نمایید.

المان های دکوراتیو

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

 

پارتیشن ها یا جداکننده ها سال های زیادی هست که در معماری داخلی و تزیین جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند، به خصوص از زمانی که از حالت صلب و دیوار مانند خود خارج شده و به یک جداره شفاف تبدیل گشتند. اما این بار شرکت هوم سنترو، برای تزیین ۲۰۱۸، این جداره ها را با طراحی های خاص تر و متفاوت تر ارائه داده هست. ممکن هست در نظر اول این طرح ها کلاسیک به نظر بیایند، ولی شاید بد نباشد با این کار کمی لوکس بودن را وارد فضای خود کنید. البته از دیگر پیشنهادات این شرکت برای فضاهای کوچک تر استفاده از کتابخانه های ظریف و شیک به عنوان یک جداکننده هست که در عین تفکیک فضا باعث تارک تر شدن آن نمی شود.

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

لوازم دکوری تزیین داخلی
تصویر هوم سنترو

پیشنهاد تزیین ۲۰۱۸ به کاربردن دکور و قفسه های بسیار ساده بدون هیچ گونه تزیینات اضافی هست. اگر از دکور چوبی استفاده می کنید، آن را بدون شیشه و هماهنگ با چوب مبلمان خود انتخاب نمایید. اما اگر از دکورهای چوبی خسته شده اید، مدل های فلزی و سبک روح تازه ای به فضای شما می بخشند.

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

آینه از عناصر جداناشدنی تزیین خانه هست. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از آینه های لوکس تر هست. اگر آینه شما طرح خاص و لوکس داشته باشد، علاوه بر کارآیی هایی که در فضا از خود نشان می دهد، به عنوان یک عنصر دکوراتیو دیوارتان را مزین خواهد کرد.

نورپردازی

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

شو روم هوم سنترو
تصویر هوم سنترو

اصل آخر در تزیین سال ۲۰۱۸ نوپردازی هست. برای این کار شما دو گزینه دارید که متناسب با نکاتی که در بالا به آن ها اشاره کردم، می توانید بهترین را انتخاب نمایید. گزینه اول به کار بردن لوسترها و چراغ های دکوراتیو با مدل های خاص هست. مهم نیست که کلاسیک و لوکس باشد یا کاملا جدید! مهم این هست که نقش یک عنصر دکوراتیو را برای شما بازی کند. در حالت دوم، انتخاب شما می تواند نورپردازی مخفی باشد. در این حالت یک نورپردازی یکنواخت به دست می آورید، بدون هیچ چراغ و لوستر اضافی. این بستگی به سلیقه و سبک تزیین شما خواهد داشت. 

کلام  آخر : هوم سنترو توانسته بهترین مجموعه از کالاهای داخلی و خارجی را با استفاده از متخصصین خارجی در خط تولید و بهره گیری از دانش طراحان داخلی مجرب در سطح فروش به معرض نمایش قرار دهد و با شعار یک لوکس مقرون به صرفه، می تواند مشاوری حرفه ای برای شما باشد.

همچنین مطالب مرتبط پایین صفحه به شما پیشنهاد خواهد شد.

***مژده مژده***

چیدانه آماده ارائه خدمات گوناگون ساختمانی، بازسازی، نوسازی – تزیین داخلی – طراحی محوطه و فضای سبز – خدمات تاسیساتی و نظافتی و کلیه زیرمجموعه های این گروه ها می باشد. اگر سوالی داشته و یا نیاز به ارائه خدماتی خاص دازید می توانید در قسمت  ثبت درخواست کالا و خدمات درخواست خود را ثبت نموده و از بین ۲ تا ۵ گزینه پیشنهادی ما، بنا به نوع نیاز خود، مقایسه کرده و بهترین گزینه را برگزینید.

نویسنده : گلنار صفدریان | تحریریه چیدانه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما