• تاریخ : ۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

کریسمس مبارک! کریسمس شاد! کریسمس دلبرانه! در شرف آغاز سال نو میلادی هستیم و چیدانه برای شما هموطنان مسیحی عزیز بهترین آرزوها را دارد. چیدمان تزیین کریسمس یکی از هیجان انگیز ترین کارهایی هست که خواهد شد در یک شب سرد زمستانی انجام داد. با من در چیدانه همراه باشید ایده های زیادی برای چیدمان کریسمسی برایتان دارم!

جوراب هدایای کریسمس

جوراب هدایای کریسمس

جوراب های امسال را به سبک اسکاندیناوی بخرید

کریسمس همیشه قرمز بوده و هست ولی اگر بخواهیم امسال کمی متفاوت تر عمل کنیم باید کمی انعطاف پذیر تر خرید کنیم. نظرتان در مورد رنگ های اسکاندیناوی طور چیست؟ امسال جوراب ها را به رنگ طوسی یا سفید تهیه کنید از کجا معلوم شاید بابانوئل خوشش آمد و بیش تر درونشان هدیه گذاشت. اگر هنوز هم معتقد هستید جوراب ها باید به رنگ قرمز باشند می توانید یک یا دو جوراب را قرمز تهیه کنید. امسال به جای نوشتن اسم اعضای خانواده عکسی کوچک از هر شخص چاپ و با یک تکه ربان به جوراب ها وصل کنید. جوراب های هدیه مختص به خودتان را داشته باشید!

می خواهید بدانید چگونه گرمای خانه های اسکاندیناوی را به خانه خود بیاورید؟

تزیینات و دکوری های کریسمسی

تزیینات و دکوری های کریسمسی

ریسه های کریسمسی

ریسه های دستساز میوه ای کریسمس

از میوه های خشک در تزیین کریسمس استفاده کنید

در کنار ریسه های زیبایی که هرسال درست می کنید امسال یک ریسه خوشمزه از میوه های خشک کرده بسازید و آن را بالای شومینه یا کنار سایر تزیینات کریسمس آویزان کنید. برگه های میوه ها در بازار موجود هستند ولی درست کردنشان ساده هست. پرتقال ها را با یک چاقوی تیز حلقه حلقه کنید و آن ها را روی شوفاژ یا درون ماکرویو خشک کنید. این کار را با میوه های دیگر هم میتوانید انجام دهید.

تزئینات کرسمس در نشیمن

تزیین پایه درخت کریسمس

کمی بیش تر به طراحی پایه درخت کریسمستان فکر کنید

راهکار شما برای تزیین پایه درخت کریسمس چیست؟ من به اندازه شما که سالها درخت کریسمس را تزیین می کنید تجربه ندارم اما ایده جالبی دارم. شاید کمی غیر عادی به نظر برسد ولی متفاوت هست. درختتان را درون یک سبد ساده قرار دهید و سبد را تزیین کنید. البته این کار برای آپارتمان های نقلی و درختان کوچک جواب می دهد.

دکور کریسمس

تزئینات کرسمس در نشیمن

درختان مینیاتوری کریسمس

از درختان مینیاتوری کریسمس استقبال کنید

تزیین مینیاتوری کریسمس با نمک تر هست. اگر تمایل دارید در دفتر کارتان کمی حال و هوای کریسمس را ایجاد کنید، بهتر هست از درخت های مینیاتوری کریسمس استفاده کنید. این درختان مینیاتوری برای سوئیت آپارتمان ها و دانشجوهایی که در خوابگاه زندگی می کنند هم مناسب هست.

دستمال سفره های کریسمسی

تزیین شمع برای میز شام سال نو میلادی

شام کریسمس را با عطر دارچین و چوب کاج میل کنید

دستمال سفره هایتان را بیرون بیاورید برای این کار به کمی کناف یا کاموا، تعدادی چوب دارچین و چوب کاج نیاز دارید. دستمال ها را رول کنید و روی هرکدام یک عدد چوب یا برگ کاج و یک یا دو عدد چوب دارچین بگذارید حالا کناف یا کاموا را دورشان ببندید. می توانید شمع هایتان را هم با میوه کاج برگ و میوه های خشک یا تازه تزیین کنید از میز شام کریسمس لذت ببرید!

درخت کریسمس

درخت کریسمس فروشگاه روسانا

درخت کریسمس

درخت کریسمس مشکی تزئین شده

درخت کریسمس

درخت کریسمس نقرآبی تزئین شده

شما هم ایده های کریسمسیتان را با ما در بخش دیدگاه ها درمیان بگذارید و برای ما تصاویر تزیین های زیبایتان را بفرستید. کریسمستان سرشار از شادی و عشق!

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما