• تاریخ : ۱۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین دو خانه زیبا

در طراحی تزیین خانه های آپارتمانی انتخاب رنگ از اهمیت زیادی برخودار هست و اگر شما تمایل دارید خانه ای با تزیین شیک و بی نظیر داشته باشید بهتر هست از رنگ های زیبا برای طراحی تزیین منزل خود استفاده کنید. در ادامه تصاویری از طراحی تزیین ۲ خانه زیبا با رنگ های مشکی و قهوه ای و خاکستری را دیدن خواهید کرد. 

تزیین مینیمالیستی از انواع تزیین های پرطرفدار و محبوب هست و امروزه اغلب افراد تمایل دارند برای طراحی داخلی خانه های کوچک و بزرگ ویلایی و آپارتمانی از این تزیین ها استفاده نمایند.

طراحی زیبا و شیک خانه آپارتمانی

طراحی دو خانه آپارتمانی با رنگ های قهوه ای و مشکی و خاکستری

رنگ های قهوه ای و مشکی و خاکستری از انواع رنگ های زیبا برای طراحی تزیین خانه های ساده و در عین حال جدید هستند و شما می توانید از این رنگ های زیبا برای طراحی تزیین داخلی خانه آپارتمانی خود استفاده کنید. در طراحی تزیین اتاق نشیمن این خانه زیبا همانطور که دیدن می کنید از ترکیب رنگ های مشکی و خاکستری و قهوه ای استفاده شده هست همچنین بخشی از فضای خانه به عنوان اتاق ناهار خوری در نظر گرفته شده هست و فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن توسط میز ناهار خوری از یکدیگر جدا شده اند. برای تزیین اتاق نشیمن انواع شمع های تزیینی و گلدان های زیبا به چشم می خورند و این تزیینات روی میز تلویزیون دیواری قرار داده شده اند. در طراحی داخلی این خانه کوچک نورپردازی زیبا و مدرنی به چشم می خورد و همین نورپردازی جدید باعث زیباتر به نظر رسیدن فضای داخلی منزل شده هست.
در طراحی تزیین اتاق خواب نیز از ترکیب رنگ های مشکی و خاکستری استفاده شده هست که ترکیب این رنگ ها باعث زیباتر به نظر رسیدن فضای اتاق خواب شده هست. سرویس بهداشتی این آپارتمان شیک و جدید نیز از طراحی خاصی برخوردار هست و دارای دکوراسیونی جدید هست. برای تزیین سرویس بهداشتی از گل ها و گلدان های زیبا استفاده شده هست و این مدل تزیینات شادابی خاصی را به فضای سرویس بهداشتی بخشیده اند.

طراحی داخلی 2 خانه زیبا طراحی داخلی اتاق نشیمن طراحی داخلی اتاق نشیمن جدید طراحی داخلی اتاق نشیمن طراحی داخلی آشپزخانه تزیین آشپزخانه تزیین خانه آپارتمانی تزیین داخلی اتاق خواب تزیین خاکستری و مشکی اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب تزیین داخلی سرویس بهداشتی تزیین زیبا و جدید سرویس بهداشتی تزیین داخلی سرویس بهداشتی تزیین تیره سرویس بهداشتی طراحی داخلی سرویس بهداشتی تزیین زیبا و شیک سرویس بهداشتی
در طراحی آپارتمان دوم از ترکیب رنگ های خاکستری و قهوه ای و سفید و مشکی استفاده شده هست. تزیین این آپارتمان شیک دارای فضایی شیک و در عین حال ساده هست. در فضای اتاق نشیمن همانطور که دیدن می کنید شومینه ای با رنگ مشکی طراحی شده هست که وجود این شومینه باعث ایجاد فضایی متفاوت در اتاق نشیمن شده هست. همانطور که در تصاویر دیدن می کنید فضای کوچکی به آشپزخانه اختصاص داده شده هست که همین فضای کوچک آشپزخانه دارای طراحی جدید و مینیمالیستی هست و فضای بین اتاق نشیمن و آشپزخانه توسط میز ناهار خوری از یکدیگر جدا شده اند.

تزیین زیبا و جدید اتاق نشیمن طراحی داخلی اتاق نشیمن جدید تزیین زیبا و جدید خانه آپارتمانی تزیین اتاق نشیمن تزیین جدید و شیک خانه آپارتمانی تزیین مینیمالیستی خانه آپارتمانی

تزیین داخلی اتاق نشیمن تزیین زیبا و شیک خانه آپارتمانی

در این مطلب با ۲ طراحی تزیین خانه کوچک آشنا شدید که امیدواریم از دیدن این تزیین ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها طراحی داخلی زیبا و بی نظیری را در منزل خود ایجاد کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما