• تاریخ : ۱۴ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین خانه ویلایی

تزیین اغلب خانه های ویلایی از جذابیت بالایی برخوردار هست و این مدل خانه ها اغلب به صورت دوبلکس طراحی می شوند. در ادامه این مطلب طراحی تزیین داخلی ویلایی زیبا و شیک را در بانکوک دیدن خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این تزیین ها نهایت لذت را ببرید. 

طراحی داخلی خانه ویلایی

طراحی تزیین خانه ویلایی شیک در بانکوک

برای طراحی تزیین ویلا می توانید از انواع تزیین های جدید و کلاسیک استفاده کنید که امروزه تزیین های جدید توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کرده اند. در طراحی تزیین خانه ویلایی که در تصاویر زیر دیدن می کنید از دکوراسیونی جدید و لوکس استفاده شده هست. در فضای بیرونی این خانه فضای بازی برای استراحت در نظر گرفته شده هست که تزیین این فضای باز برای آب و هوای گرم بانکوک مناسب هست.

نمای زیبا و شیک خانه ویلایی

نمای خانه ویلایی محوطه سازی خانه ویلایی طراحی محوطه خانه ویلایی تزیین داخلی خانه ویلایی
پذیرایی یکی از مهمترین قسمت ها در هر خانه ویلایی هست پس بهتر هست تزیین داخلی سالن پذیرایی به صورتی طراحی شود که فضایی گرم و نشاط آور در پذیرایی ایجاد شود. در طراحی تزیین سالن پذیرایی این خانه ویلایی مبلمانی لوکس و جدید به چشم می خورد.

تزیین زیبا و شیک خانه ویلایی
آشپزخانه و اتاق ناهارخوری از دیگر قسمت های مهم در هر خانه ای محسوب می شوند و حجم زیادی از فعالیت ها در این بخش از خانه صورت می گیرد پس بهتر هست در طراحی تزیین داخلی آشپزخانه خانه های ویلایی توجه لازم را به خرج دهید. در طراحی تزیین آشپزخانه استفاده از رنگ های تیره به چشم می خورد که وجود این رنگ ها در فضای آشپزخانه باعث ایجاد دکوراسیونی جدید و در عین حال جذاب شده هست.

طراحی تزیین اتاق غذاخوری تزیین اتاق ناهارخوری
اتاق خواب از خصوصی ترین بخش ها در هر خانه ای هست و بهتر هست طراحی تزیین اتاق خواب با توجه به سلیقه افراد خانواده انجام شود. در طراحی تزیین داخلی اتاق خواب اصلی از رنگ خاکستری استفاده شده هست و این اتاق خواب خاکستری همانطور که دیدن می کنید طراحی زیبا و متفاوتی دارد. در طراحی اتاق خواب اصلی همچنین از کفپوش و دیوارپوش چوبی استفاده شده هست که وجود این پنل های چوبی باعث ایجاد گرما و صمیمیت در فضای اتاق خواب شده هست.

تزیین اتاق خواب خاکستری

همانطور که در تصاویر دیدن می کنید در طبقه دوم این خانه ویلایی در بین اتاق خواب ها اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری و آشپزخانه به چشم می خورد که هر کدام از این بخش های خانه دارای دکوراسیونی جدید و نورپردازی کاربردی هستند.

طراحی تزیین داخلی ویلا تزیین داخلی خانه ویلایی طراحی زیبا و حرفه ای خانه ویلایی طراحی خانه ویلایی شیک و زیبا
در طراحی اتاق خواب های دیگر نیز از رنگ خاکستری استفاده شده هست و هر کدام از این اتاق خواب ها دارای فضایی گرم و جدید هستند.

طراحی اتاق خواب شیک و زیبا خاکستری تزیین خانه ویلایی زیبا و شیک طراحی داخلی زیبا و شیک خانه ویلایی طراحی داخلی اتاق خواب
همانطور که در تصاویر دیدن می کنید این خانه ویلایی دوبلکس بسیار بزرگ هست و دارای اتاق خواب های زیادی می باشد. تزیین سه اتاق خواب دیگر این خانه زیبا طراحی داخلی شیک و متفاوتی دارند و در هر کدام از این اتاق خواب ها فضایی جدید و آرامش بخش به چشم می خورد.

طراحی تزیین اتاق خواب تزیین خانه ویلایی تزیین زیبا و شیک خانه ویلایی طراحی اتاق نشیمن طراحی داخلی اتاق خواب تزیین اتاق خواب دو نفره بنفش
در طراحی فضای بیرونی خانه های ویلایی طراحی محوطه سازی ویلا از اهمیت زیادی برخوردار هست. همانطور که در تصاویر دیدن می کنید در محوطه بیرونی این ویلا درختان و چمن های سرسبز به چشم می خورند. همچنین در محوطه این ویلا از سنگاری های خاصی برای زیباسازی محوطه ویلا استفاده شده هست.
طراحی نورپردازی این ویلا نیز جدید و کاربردی هست و فضای بیرونی ویلا با وجود این نورپردازی زیبا در هنگام شب متفاوت و آرامش بخش به نظر می رسد.

نمای بیرونی خانه ویلایی محوطه سازی خانه ویلایی محوطه سازی خانه ویلایی محوطه سازی محوطه سازی خانه ویلایی طراحی محوطه خانه ویلایی محوطه زیبا و شیک خانه ویلایی محوطه سازی خانه ویلایی

در این مطلب طراحی داخلی خانه ویلایی دوبلکس را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از دیدن این تصاویر نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای دیدن طراحی انواع تزیین خانه ویلایی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما