• تاریخ : ۱۲ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

اگرچه حال و هوای فصل سرما مانند گذشته نبوده هست، اما ما در این شماره از مجله منزل مطالبی آورده ایم که فصل سرد را برایتان لذت بخش تر از همیشه کنیم. از تزیین اتاق نوزاد و نشیمن تا طرح ها و نقوش قدیمی ایرانی را بخوانید، در کافه های دنج شهر قدم بزنید و خانه هایی از جنس صمیمیت را ببینید. مجله منزلی در قلب زمستان منزلی گرم برایتان آرزو می کند.

کافه حیاط شماره ۶۵، کافه دنج خیابان فردوسی

کافه یکی از بهترین مکان ها برای تجدید انرژی روزانه ما هست. این روزها در سطح شهر کافه های رنگ و وارنگ و متنوعی را می توان دید. برای بعضی از آدم ها اما تنها نشستن در کافه کافی نیست. آنها فارغ از رفع خستگی در جستجوی فضایی هستند که روح و جان داشته باشد و روان آدمی را تازه کند. کافه حیاط شماره ۶۵ از همان کافه هایی هست که فراتر از معنی همیشگی کافه، می تواند برای شما محیطی دنج و دلپذیر را فراهم کند. گفته این کافه دوست داشتنی را در شماره ۱۱۳ مجله منزل دنبال کنید.

دست سازه های خلاقانه، آهنی های دوست داشتنی

دست سازه های خلاقانه در این شماره از مجله منزل به سراغ دو خواهر هنرمند رفته هست. هنرمندانی که آهن سرد را با دستان گرم خود شکل می دهند و اجسام دوست داشتنی و ماندگاری را خلق می کنند. ساخته های این هنرمندان را در منزل این ماه ببینید.

تزیین داخلی ساسانیان چگونه بوده هست؟

زیبایی های معماری دوره های گذشته ایران آنقدر دوست داشتنی هست که می توان به سادگی برای ایجاد محیطی زیباتر، از آنها برای دکور منزل استفاده کنیم.اگر همراه همیشگی ما باشید بررسی دوره های گذشته ایران را به خاطر خواهید داشت.حال در این شماره از منزل به دوره ساسانیان رسیدیم تا با دنیای طرح و نقش در این دوره از تاریخ ایران بیشتر آشنا شویم.

روایت خانه نهم، روایتی از خانه رعنا امینی طراح صحنه و لباس

رعنا امینی هنرمند دوست داشتنی هست که در شماره بهمن ماه مجله منزل به همراه رضا عابدینی سهی مهمان منزلش بودیم. هنرمندی که سلیقه و روح هنری را می شد در همه فضاهای خانه اش دید. هر فضایی حرفی داشت و داستانی برای روایت کردن. روایت این خانه دوست داشتنی را از دست ندهید.

نشیمن تیره؛پیشنهاداتی برای تیره پسندان

شاید رنگ های تیره به تنهایی نظر ما را به خود جلب نکند. به طور مثال شاید در تصورات خود دیوار یا اکسسوری های تیره برای ما غیر قابل پذیرش باشد. اگر شما هم این نظر را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. ترکیب چیدمان رنگ های تیره میتواند نشیمن منزل شما را به محیطی زیباتر تبدیل کند.

نقش گچبری در معماری امروز ایران

گچبری یکی از مهم ترین تزئینات در معماری هست که از گذشته تا به حال در خانه ایرانی ها وجود داشته هست. اما این هنر انواع متفاوتی دارد . برای شناخت بیشتر با آن و دانستن همه چند و چون این هنر همراه منزل بهمن ماه باشید.

تورخانه گردی، گشتی در خانه خاکستری ولنجک

نامش خانه خاکستری بود. اما خاکستری که آرامش را به ارمغان می آورد. تور خانه گردی این شماره در خانه آقای طالبی سپری شد .خانه ای با سبک معاصر و با المان های زیبا و دوست داشتنی. تورخانه خاکستری را در شماره ۱۱۳ بهمن ماه بخوانید.

ویلای گلخانه

آجر یکی از مصالحی هست که روح زندگی را به یاد همه ما می آورد. ویلای گل خانه ویلایی هست آجری با منحنی های محسور کننده و زیبا. شبنم حسینی معمار این ویلای خاص هست که علاوه بر زیبایی بر اساس الفبای معماری ساخته شده هست.
معمار سرزمین من در شماره بهمن ماه از راهکارهای موثر معماری داخلی برای بهینه سازی مصرف انرژی سخن گفته اند.موضوعی که این روزها یکی از زیر ساخت های معماری استاندارد به حساب می آید.

معرفی گیاهان خاص

نگهداری گیاه به هرشیوه و با هر شکلی باعث ایجاد حس مثبت در خانه خواهد شد. اما گیاهانی هستند که شاید تا به حال از وجود آنها بی خبر بوده اید. در شماره بهمن ماه گیاهانی خاص را به شما معرفی کرده ایم تا به دنیای زیبای سبزها وارد شوید.گیاهانی شگفت انگیز با ظاهری بسیار دلپذیر.اگر از دوست داران گل و گیاه هستید این مطلب را از دست ندهید.

گیاهان چه نیازهایی دارند؟

اگرچه روش های نگهداری گیاهان مختلف متفاوت هست اما همه آنها نیازهایی هماهنگ و ثابت هم دارند. ما در این شماره از منزل الفبای نگهداری از گیاهان را برایتان آورده ایم. با شماره۱۱۳ منزل همراه باشید.

برای خرید نسخه جدید ماهنامه منزل روی یکی از لینک های مورد نظر زیر کلیک نمایید:
خرید اشتراک مجله منزل (نسخه چاپی)
خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن فیدیبو
خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن طاقچه
همچنین شما می توانید شماره جدید ماهنامه منزل را از هفته اول هر ماه از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور، شهرکتاب‌های معتبر تهران، شهرکتاب بابل و خانه معماری زنجان تهیه کنید.
مشترکین تهران در روز انتشار و مشترکین شهرستان حداکثر سه روز بعد مجله را دریافت خواهند کرد.

منبع: مجله منزل

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما