• تاریخ : ۱ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

گاهی اینقدر در روزمرگی ها و دغدغه های خود غرق می شویم که یادمان می روم باید کمی هم به معنای واقعی “زندگی ” کنیم، به دلخوشی هایمان، هرچقدر کوچک، اهمیت بدهیم و مهم تر از همه شاد باشیم. شاید برای همین باشد که به دنبال بهانه ای می گردیم تا هیمن موضوعات کوچک را به ما یادآروی کند. بهانه هایی مانند روز عشق، نوروز، روز مادر، روز پدر و … . من بر این باور هستم که مهم نیست این بهانه ها در کجای دنیا اتفاق می افتند و برگرفته از چه فرهنگی هستند، مهم این هست زیبایی ها و ارزش هایی که در زندگی داریم را، حتی برای چند ساعت کوتاه، دوباره زنده می کنند. از میان تصاویر شما این بار عشق را انتخاب کرده و می خواهد بداند شما چطور به آن اهمیت می دهید.

روز عشق برای سپیده 

تزیین ولنتاین

سپیده صباغی از مشهد :

” دلیل اهمیتم این هست که روز ولنتاین متعلق به ما نیست ولی بنظر من یک روز خوبه هست و همه ما مستحق داشتن یه روز خوب هستیم. به طور کلی آدم ها در زندگی خود به عادت زدگی می رسیم، حتی اگر کنار کسی که واقعا دوستش داریم هم زندگی کنیم، بعد از مدتی خواهیم دید از آخرین باری که احساس مان را یادآوری کردیم زمانی زیادی می گذرد. روزهای مناسب دار به همین دلیل قابل توجه اند. ۱۰ ایده برای تزیین کادوهای عاشقانه در روز عشق را ببینید و انتخاب کنید.

دکور ولنتاین
شمعدان چوبی دوقلو

شمعدان چوبی دوقلو

خرس مخصوص ولنتاین

خرس مخصوص ولنتاین

روز عشق فیروزه

تزیینات روز سپندارمذگان

فیروزه از تهران :

اهمیت این روز به این دلیل هست همه آدم ها یکدست و متحد، یک روز را بعنوان پاسداشت عشق مشخص می کنند که این روز متعلق به هر نژاد و هر کشور و هرقشری از انسان ها می باشد،هر چند خودم بر این باورم که هر روز می تواند عشق به کسانی باشد که دوستشان داریم، عشق به همسر، به فرزند، به پدر و مادر و دوست. این روزها بهانه هایی هستند برای شاد بودن و فراموش کردن کینه ها. با یکی از ۷ هدیه غافلگیرکننده برای روز عشق ایرانی عزیزنتان را سورپرایز کنید.

نگاه صبرا به روز عشق

هدیه روز سپندارمذگان

صبرا نصیرزاده از تهران :

از نظر خانم صبرا این روز بهانه هست برای ابراز چندین باره عشق و محبت. خانم صبرا این روز را با همسرشان شریک می شوند. 

مطلب پیشنهادی : ساخت پاکت کادویی، روز عشق ایرانی به سبک چیدانه!

سپیده و روز عشق

تزیینات روز سپندارمذگان 

سپیده عزیزی از بندرعباس :

شخصا هر بهانه ای را برای ابراز عشق و شاد بودن دوست دارم، چه بهتر که یک روز مشخص وجود داشته باشد که هرسال منتظرش باشیم. دوست دارم به همسر و مادرم همیشه تبریک بگویم، حتی اگر نتوانم هدیه ای بدهم با یک گل و یک دورهمی ساده جشن می گیرم. پس کادوی روز عشق، هدیه امسال محبوب تان را خودتان بسازید!

خلاقیت عاشقانه شهین 

هدیه ولنتاین

هدیه ولنتاین

شهین مرادی از تهران :

از نظر خانم شهین، این روز و روز سپندار مزگان می تواند بهانه ای برای عشق ورزیدن باشد. ” من همه هدیه هایی که با عشق ساختم را به خانوادهف همسر و کسانی که به من عشق می ورزند تقدیم می کنم هر چند ناچیز باشد”

چراغ خواب دکوراتیو سوآرت مناسب ولنتاین

چراغ خواب دکوراتیو سوآرت مناسب ولنتاین

تابلو فیوزگلس طرح ولنتاین

تابلو فیوزگلس طرح ولنتاین

خرس عروسکی

خرس عروسکی ساده

زیبایی های عشق برای محبوبه 

تزیینات روز سپندارمذگان

محبوبه قربانی از مشهد:

به این روز اهمیت می دهم چون همیشه و هرلحظه دوست دارم بی بهانه یا با بهانه ای دلنشین به کساینی که دوستشان دارم هدیه بدهم.

ایده های شیفته

تزیینات روز ولنتاین

شیفته از تهران می گوید :

” گاهی دلخوشی ها و بهانه های کوچک فرصت قشنگی هست که به عزیزانمان یادآوری کنیم ، چقدر دوستشان داریم.” مهم نیست که این کار با هدیه های گران قیمت انجام شود، مهم این هست که با تمام وجود و از روی محبت باشد.

مطلب پیشنهادی : هدیه روز عشق، تابلو آبرنگ برای عشاق هنردوست!

عشق به روش نرگس و امین

تزیینات روز سپندارمذگان

نرگس از تهران :

” ما دوماه هست ازدواج کردیم، البته از اول فروردین باهم بودیم و روزهای عاشقانه خیلی زیادی ر گذراندیم. برای ما هر روز روز عشق محسوب خواهد شد اما خب این روز خاص را به این شکل جشن گرفتیم.”

استند ولنتاین

استند ولنتاین

پایه شمع اناری

پایه شمع اناری

فانوس روغنی شمعی

فانوس روغنی شمعی

تزیینات عاشقانه نیلوفر

تزیینات روز عشق

نیلوفر از تهران:

خانم نیلوفر ایده ای متفاوت را برای خود انتخاب کردند تا بتوانند روز عشق را جشن بگیرند. همه چیز به سادگی چند بادکنک با رنگ قرمز اما با احسای زیبا، خالصانه و عاشقانه.

کلام آخر : سری مطالب از میان تصاویر شما علاوه بر کمک به پیدا کردن ایده ها و خلاقیت های اجرا شده، ما را به خانه های یکدیگر می برد و زیبایی های زندگی مان را با دیگری شریک می کند. شما هم اگر تمایل داشتید تصاویر خود را به شماره ۰۹۰۳۵۵۵۰۱۴۸ ارسال نمایید.

نویسنده : گلنار صفدریان | تحریریه چیدانه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما