• تاریخ : ۱۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

تزیین حمام و دستشویی بسیار مهم هست. از بین تمام اجزای سرویس بهداشتی این روشویی هست که به فضا شخصیت می بخشد؛ پس انتخاب یک سینک مناسب برای حمام و دستشویی کوچک یک چالش هست! برای اینکه بتوانید از این چالش سربلند بیرون بیایید بهتر هست در این مطلب با چیدانه همراه باشید. ما برای شما پنج دلیل قانع کننده داریم که استفاده از سینک های گوشه ای به نفعتان هست!

سینک کابینتی در گوشه سرویس بهداشتی

سینک کابینتی، فضا را ذخیره میکند!

بله بله حرف شما کاملا منطقیست یک سینک شیک لازم دارید و یا یک سینک کابینت دار که تصور می کنید در گوشه سرویس بهداشتیتان جا نمیگیرد! خب شاید بهتر باشد شما را با یک سینک کابینت دار آشنا کنم که کاملا متناسب با یک حمام کوچک طراحی شده هست و در گوشه سرویس بهداشتی به راحتی جای می گیرد. این سینک به شما کمک می کند تا فضای حمام یا دستشوییتان را ذخیره کنید و آزادانه تر در آن حرکت کنید. چه خبر خوشحال کننده ای که می توانید حوله ها و دستمال های توالت را درون کابینت زیر آن ذخیره کنید.

سینک شیشه ای در گوشه سرویس بهداشتی

سینک شیشه ای، فضا را سبک تر میکند!

چقدر شفاف هست! سینک های شیشه ای زیادی دیده ام اما این مدل را برای اولین بار هست که میبینم. در نوع خود بی نظیر هست با جاگیری دقیقش در گوشه حمام به فضا راحتی و سبکی بخشیده هست. شیشه ضخیم اما شفاف و نوار استیل دورش که برای نگهداری حوله هست، این حمام را به یک حمام جدید تمام عیار تبدیل کرده هست.

سینک سنگی در گوشه سرویس بهداشتی

سینک سنگی، فضا را لوکس تر می کند!

سینک های سنگی اغلب به دلیل مربع شکل بودن، ضخامت زیاد یا پایه های قطور فضا را سنگین تر نشان می دهند و بسیار جاگیر هستند؛ اما این مدل به دلیل نحوه اتصالش به دیوار به صورت معلق در فضا قرار دارد و فرم منحنی شکلش به گسترش فضا کمک بیش تری می کند. شما می توانید حتی یک نمونه کوچک تر از این را برای حمام و دستشوییتان انتخاب کنید با این کار سرویس بهداشتیتان همیشه لوکس می ماند.

سینک سرامیکی در گوشه سرویس بهداشتی

سینک های سرامیکی، فضا را عملکردی می کنند!

این یک روشویی هست، همین! برخلاف سایر سینک های معرفی شده این یک سینک معمولی و عملکردی هست و هیچ حس خاصی را به فضا القا نمی کند. تنها کارش را به خوبی انجام می دهد. این نوع سینک ها مدل های بسیاری دارند و در اکثر منازل دیده می شوند. اگر شما هم یک سینک بادوام و مقرون به صرفه برای حمام یا دستشویی کوچکتان می خواهید حتما از این مدل تهیه کنید.

سینک دیواری در حمام روستیک

سینک دیواری، تزیین روستیکتان را نمایان تر می کند!

کم تر کسی پیدا خواهد شد که به سینک های دیواری آن هم از نوع گوشه ای علاقه نشان بدهد و معمولا این نوع روشویی از سر اجبار خریداری خواهد شد. اما هر جزیی می تواند در یک کل، زیبا به نظر برسد. کافیست بلد باشیم کجا استفاده اش کنیم! اگر یک حمام یا دستشویی روستیک دارید که به اندازه کافی از متریال طبیعی در آن استفاده کرده اید بهتر هست سینک را چوبی یا سنگی یا … تهیه نکنید! یک سینک سرامیکی دیواری ساده به دیوار چوبی خود نصب کنید. با ایجاد تضاد بین مصالح  و رنگ سفید خالص روشویی، تزیین روستیک شما  بیش تر به چشم می آید. از سرویس بهداشتی روستیکتان بیش تر لذت ببرید!

اگر با مطالعه این مطلب تصمیم گرفتید تا یک روشویی مناسب برای سرویس بهداشتیتان تهیه کنید، بهتر هست از سینک های چیدانه دیدن کنید:

کاسه روشویی Bocchi مدل SCALA مشکی مات کارنو

کاسه روشویی Bocchi مدل SCALA مشکی مات کارنو

کاسه روشویی Bocchi مدل Etna کارنو

کاسه روشویی Bocchi مدل Etna کارنو

کاسه روشویی Bocchi مدل Elba کارنو

کاسه روشویی Bocchi مدل Elba کارنو

کاسه روشویی Bocchi مدل SCALA

کاسه روشویی Bocchi مدل SCALA

روشویی سرویس حمام و دستشویی

روشویی سرویس حمام و دستشویی

کاسه روشویی Bocchi مدل Cesena

کاسه روشویی Bocchi مدل Cesena

نویسنده:فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما