• تاریخ : ۲۳ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

طراحی عالی فضای سبز خانه های ویلایی

افراد زیادی برای اقامت تابستانه خود ویلا را به آپارتمان های کوچک ترجیح می دهند. البته این به این معنا نیست که ویلا مختص فصل تابستان هست اما حداقل در کشور ما مردم اینگونه برنامه ریزی می کنند، چون در فصل تابستان فضای سبز خانه های ویلایی اهمیت می یابد.

طراحی فضای سبز خانه های ویلایی

ما انسان ها ذاتا از محیط های تنگ، تاریک و محدود گریزانیم. با پیشرفته شدن جوامع، ارزش و اهمیت خانه های ویلایی نیز بیشتر شد.

طراحی عالی فضای سبز ویلا

افرادی که ساعت ها در بیرون منزل کار می کنند و وقتی به منزل بر می گردند، فضای بسته آپارتمانی را می بینند که چاره ای جز وارد شدن به آن ندارند. با صنعتی شدن جوامع و فشار زندگی شهری، مردم به دنبال هر فرصتی هستند تا از شهر خود چند روزی دور باشند و ویلایی با محوطه سازی حیاط زیبا را حتی برای چند روز اجاره کنند.

 

طراحی فضای سبز خانه های ویلایی  تزیین عالی فضای باز خانه های ویلایی

طراحی عالی فضای باز خانه های ویلایی

طراحی جدید فضای باز خانه های ویلایی

طراحی شیک محوطه خانه های ویلایی

طراحی عالی فضای سبز ویلا

چمن کاری عالی فضای باز خانه های ویلایی

تزیین فضای بیرونی خانه های ویلایی

طراحی زیبا فضای سبز ویلا

طراحی عالی محوطه خانه های ویلایی

طراحی شیک و جدید فضای بیرونی ویلا

طراحی زیبا محوطه خانه های ویلایی

تزیین عالی فضای باز خانه های ویلایی

در طراحی فضای سبز ویلا توجه به اقلیم و شرایط آب و هوای منطقه نیز برای انتخاب گیاهان و نیز متریال مورد استفاده در محوطه ویلا بسیار مهم هست.

تزیین شیک فضای باز خانه های ویلایی

طراحی جدید فضای سبز خانه های ویلایی

تزیین شیک فضای باز خانه های ویلایی  تزیین عالی فضای باز خانه های ویلایی

تزیین زیبا فضای بیرونی خانه ویلایی  گل کاری محوطه خانه های ویلایی

پشت بام سبز یا روف گاردن طرحی هست که در حال حاضر در اکثر کشورهای پیشرفته در حال اجراست. به این ترتیب که باغچه و فضای سبز بر روی پشت بام منزل استفاده می کنند. گاهی حتی این پشت بام ها به صورت پلکانی هستند و پشت بام این خانه ویلایی به عنوان تراس طبقه بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. دیدن یک  فضای سبز تاثیر شگرفی بر ضمیر ناخودآگاه ما دارد و علاوه بر این در وضعیت حال حاضر ما نیز تاثیر گذار هست. اهمیت دادن به اینکه یک خانه ویلایی فضای سبز داشته باشد، بستگی به روحیه و عواطف شما دارد.

تزیین عالی محوطه خانه های ویلایی

افراد زیادی هستند که با داشتن یک خانه ویلایی یک تفریگاه دائم برای خود ساخته اند. فضای سبز خانه های ویلایی طوری طراحی شده هست که شبیه به یک پارک و بوستان زیباست. انواع گل و درخت را می توانید در باغچه خود داشته باشید.

طراحی فضای سبز خانه های ویلایی به شکل جدید

محدوده ای را به یک استخر اختصاص دهید.

طراحی استخر فضای باز خانه های ویلایی

بسته به فضایی که در محوطه ویلای خود دارید، تعداد باغچه های خود را افزایش دهید. کاشت گل جلوه ویلا و ساختمان شما را دو چندان می کند و یک زیبایی و لطافت بی نظیری به خود شما هدیه می کند.

طراحی شیک و جدید فضای باز خانه های ویلایی

اگر فضای سبز خانه های ویلایی زیاد باشد، یک زمین گلف در کنار ویلا خود در نظر بگیرید. معمولا محوطه پشت ویلا برای چمن کاری زمین گلف مناسب هست.

طراحی جدید فضای سبز خانه های ویلایی

یک ویلا با یک نور پردازی عالی به تلطیف روح شما کمک بسیاری می کند.

نور پردازی زیبا فضای بیرون خانه های ویلایی

از اینکه در ارائه تصاویر فضای باز خانه های ویلایی همراه ما بودید، صمیمانه متشکریم و امیدواریم ایده های های مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما