• تاریخ : ۱۲ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

ایده هایی برای طراحی محوطه باغ

محوطه ساختمان اولین فضایی هست که می تواند مورد توجه قرار بگیرد پس بهتر هست در طراحی محوطه باغ و ساختمان های مختلف حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه ایده هایی برای دیزاین محوطه باغ را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم. 

برای طراحی محوطه ویلا و باغ و ساختمان ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با کمک این ایده ها محوطه ای زیبا و جدید را در محوطه ساختمان های مختلف ایجاد کنید.

دیزاین محوطه ویلا و باغ

ایده هایی برای طراحی محوطه باغ ویلا و ساختمان های جدید و شیک

فضایی که در محوطه باغ و ویلا و یا هر ساختمانی ایجاد می کنید نباید با سبک معماری داخلی ساختمان بی ربط باشد. کفپوش و گیاهان و گلدان ها از مهم ترین عناصر در طراحی محوطه باغ هستند و شما می توانید برای ایجاد فضایی زیبا و خاص در محوطه باغ و ویلا از کفپوش هایی نظیر موزاییک چمنی و موزاییک سنگی استفاده نمایید. گلکاری و کاشت گیاهان زیبا در محوطه ساختمان از مهم ترین نکاتی هست که باید مورد توجه قرار بگیرد. توجه داشته باشید برای ایجاد فضایی آرامش بخش در محوطه ساختمان و یا باغ بهتر هست از گل های رنگارنگ و گیاهان سرسبز و زیبا استفاده نمایید. مبلمان یکی دیگر از انواع عناصر تاثیرگذار در زیبایی محوطه ساختمان ها و باغ هستند پس بهتر هست برای این مکان ها از مبلمان مخصوص فضای آزاد استفاده نمایید. در بسیاری از محوطه های جدید مخصوصا محوطه هایی که فاقد چمن هستند مبلمان مهم ترین عنصر به شمار می روند.

طراحی محوطه باغ طراحی محوطه باغ طراحی محوطه ویلا طراحی محوطه ویلا محوطه سازی ویلا طراحی فضای سبز محوطه سازی خاص و زیبا باغ محوطه سازی باغ طراحی محوطه باغ های زیبا

همچنین باید به طراحی ورودی محوطه باغ نیز توجه کنید، ورودی محوطه هر چقدر زیبا و جذاب تر باشد می تواند توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کند. اگر شما تمایل دارید فضایی آرامش بخش و متفاوت را در محوطه ساختمان خود ایجاد کنید بهتر هست از آلاچیق استفاده نمایید. آلاچیق های چوبی و سنگی از زیباترین آلاچیق ها هستند و شما می توانید با کمک این آلاچیق ها فضایی شیک و در عین حال جذاب را در محوطه ساختمان ها ایجاد کنید علاوه بر این آلاچیق ها می توانند فضای آرامش بخشی را برای استراحت شما در فضای سبز ایجاد نمایند.

محوطه خارجی ساختمان محوطه سازی شیک و زیبا باغ دیزاین محوطه خارجی ساختمان طراحی محوطه خارجی باغ طراحی محوطه باغ و ویلا محوطه سازی باغ و ویلا طراحی محوطه ویلا و باغ محوطه سازی ویلا طراحی محوطه تزیین زیبا و شیک فضای سبز محوطه سازی شیک و جدید فضای سبز طراحی زیبا و خاص محوطه باغ طراحی محوطه باغ با ایده های زیبا و جدید ایده هایی برای طراحی محوطه باغ دیزاین محوطه ویلا و باغ محوطه سازی ویلا و ساختمان های جدید دیزاین محوطه ویلا و باغ محوطه سازی خاص و زیبا باغ طراحی جدید و شیک محوطه باغ دیزاین زیبا و جدید محوطه ساختمان

در این مطلب طراحی محوطه باغ را دیدن کردید که امیدواریم این دیزاین های فضای سبز مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها فضایی متفاوت را در محوطه بیرونی ساختمان ها ایجاد نمایید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما