• تاریخ : ۲۰ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

طراحی ناخن شب یلدا یکی از ایده های جالب و خلاقانه هست که با به کارگیری آن می توانید جلوه زیبایی به انگشتانتان در شب یلدا ببخشید. مطمئنا برای همه بانوان مهم هست که ناخن هایی زیبا و خاص داشته باشند، از این رو به راحتی می توانید با ایده های ساده و جالب اقدام به دیزاین ناخن ها نمایید. با این حال در این مطلب مجموعه ایی از ایده ها و روش های ساده و جذاب برای طراحی ناخن ها را معرفی می نماییم که امیدواریم آشنایی با آنها برای شما عزیزان نیز جذاب و دیدنی باشند.

۱۸ مدل طراحی ناخن شب یلدا با طرح میوه های پاییزی

اغلب مواقع انتخاب لباس شب یلدا، آرایش و حتی مدل ناخن بر اساس تم انتخاب شده برای شب یلدا انجام می گیرد و بیشتر موقع طرحی مشابه با میوه های مخصوص شب یلدا خصوصا هندوانه و انار هست. اگر شما نیز به دنبال ایده هایی برای طراحی ناخن شب یلدا هستید پیشنهاد می کنیم از طرح میوه استفاده کنید و یا از ترکیب رنگ هایی چون قرمز، سبز و سفید استفاده نمایید. در ادامه تصاویری از طراحی ناخن جدید و زیبا مخصوص شب یلدا را ملاحظه می فرمایید که این طراحی های زیبا می توانند الگویی برای دیزاین ناخن های شما باشند.

طرح ناخن هندوانه شب یلداطرح ناخن برای شب یلدامدل لاک ناخن شب یلداطراحی ناخن با طرح میوهطراحی ناخن هندوانه  طراحی ناخن با طرح هندوانهطراحی ناخن جدیدطراحی ناخن جدید و زیبامدل لاک ناخن جدیدطراحی ناخن برای شب یلدامدل طراحی ناخن سادهمدل طراحی ناخن شب یلداطراحی ناخن مخصوص شب یلدالاک ناخن مدل هندوانهطراحی ناخن شب یلدا

تصاویر زیر آموزش مرحله به مرحله طراحی ناخن با طرح میوه های پاییزی را نشان می دهد که با استفاده از آنها می توان طراحی موفق و زیبایی انجام داد. توجه داشته باشید که برای نتیجه گیری بهتر، نیازمند دقت و تمرین هستید تا بتوانید طراحی ایده آل و بسیار زیبایی انجام دهید.

آموزش طراحی ناخن طرح هندوانهطرح ناخن میوه های شب یلداطراحی ناخن طرح توت فرنگی

با مدل های متنوع و جالب طراحی ناخن مخصوص شب یلدا آشنا شدید با استفاده از این ایده های خلاقانه می توانید طراحی های زیبایی بر روی ناخن هایتان داشته  باشید. اگر به دنبال دیگر ایده ها و مدل ها در این زمینه هستید پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی دنیای مد مجله هنر در خانه از دیگر روش ها و ایده ها دیدن نمایید.

طراحی ناخن

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما