• تاریخ : ۳۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

عروسک بافتنی سیندرلا یکی از محبوب ترین عروسک های دخترانه هست. بافت این نوع عروسک نیز بسیار راحت هست و شما دوستان هنرمند با در دست داشتن طرح اصلی و تهیه کاموا و وسایل مورد نظر می توانید اقدام به بافت عروس های دخترانه زیبا نمایید. برای ایده دادن به شما عزیزان مجموعه ایی از تصاویر و مدل های انواع عروسک بافتنی دختر را در این گرداوری نموده ایم که قصد داریم در این مطلب ارائه دهیم و امیدواریم مورد توجه شما دوستان باذوق و سلیقه قرار بگیرد و نهایت استفاده را از ایده های ارائه شده ببرید.

۱۵ مدل عروسک بافتنی سیندرلا و پرنسس :

تصویر های انواع مدل عروسک بافتنی سیندرلا و پرنسس با طرح ها جالب و جدید را پیش رو دارید، این مدل های زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای دختربچه ها و حتی دختران جوان باشند. همانطور که در این تصاویر دیدن می فرمایید انتخاب ترکیب رنگ مناسب کامواها نقش مهمی در زیبایی عروسک بافتنی دارد، سعی کنید از کامواهایی با رنگ های شاد و جذاب استفاده کنید تا عروسک زیباتری داشته باشید.

عروسک دخترانه بافتنیعروسک بافتنی دختر

مدل عروسک بافتنی دخترمدل عروسک بافتنی دخترانه

عروسک بافتنی جدید و زیباتصویر عروسک بافتنی جدید

بافت عروسک دخترانهمدل زیبای عروسک بافتنی

مدل عروسک دخترانه جدیدعروسک بافتنی ساده و زیبا

عروسک بافتنی دخترانهبافت عروسک با کاموا

بافت عروسک دخترمدل عروسک بافتنی دخترانه

بافت عروسک سیندرلاساخت عروسک بافتنی

برای اینکه عروسک های بافتنی شما جذابیت بیشتری داشته باشند، بهتر هست از بافت های ظریف استفاده کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از انواع عروسک بافتنی دخترانه با طرح های متنوع و جالب را نشان می دهند که در این مدل بافتنی ها سعی شده، در کمال دقت و ظرافت زیبایی بیشتری به عروسک ها ببخشند.

عروسک بافتنی دخترانه جدیدعروسک بافتنی بامزه و زیبا

عروسک بافتنی سیندرلامدل جدید عروسک بافتنی

بافت عروسک سیندرلا با کاموابافت عروسک سیندرلا

مدل عروسک بافتنی جدیدمدل عروسک بافتنی با موی بلند

تصویر عروسک های بافتنی سیندرلاعروسک های بافتنی زیبا و جدید

مدل عروسک بافتنی پرنسستصویر عروسک بافتنی دختر

مدل عروسک بافتنی سیندرلامدل عروسک های بافتنی سیندرلا و شاهزاده

حال که با انواع عروسک بافتنی سیندرلا و عروسک های بافتنی دختر با طرح های متنوع  و جدید آشنا شدید، می توانید به راحتی اقدام به بافت آنها نمایید. همچنین می توانید در بخش بافتنی هنر در خانه از دیگر مدل های جدید و بسیار زیبا و همچنین آموزش های کاربردی و مفید در زمینه انجام بافتنی های مختلف دیدن نموده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما