• تاریخ : ۲۹ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

مدل مبل سفید و شیک

اغلب افراد تمایل دارند برای جلوگیری از کثیف شدن مبلمان از رنگ های تیره استفاده کنید و در بیشتر خانه ها افراد از مبلمان با رنگ یکنواخت و متداول استفاده می کنند در صورتی که بهتر هست برای ایجاد فضایی دلنشین و متفاوت در اتاق نشیمن و یا سالن پذیرایی از مبلمان با رنگ های خاص نظیر سفید استفاده کنید. در ادامه انواع مدل مبل سفید برای اتاق پذیرایی های جدید و امروزی را دیدن خواهید کرد. 

مدل مبلمان راحتی سفید در انواع طرح های مختلف نظیر ال و گرد و … موجود هست که انتخاب هر یک از این مدل ها کاملا سلیقه ای می باشد و اگر شما تمایل دارید فضای اتاق پذیرایی تان دکوراسیونی مناسب و ایده آل داشته باشد می توانید از مدل مبل راحتی با رنگ سفید استفاده نمایید.

مدل مبل راحتی سفید

مدل مبل سفید با طراحی شیک و کاربردی

استفاده از مبلمان سفید در سالن پذیرایی باعث ایجاد فضایی آرامش بخش و دلباز در این مکان خواهد شد پس بهتر هست افرادی که تمایل دارند فضای پذیرایی شان جدید و دلبازتر به نظر برسد از مدل مبل سفید در سالن پذیرایی استفاده نمایند.

مدل مبل سفید ال

مدل مبلمان سفید راحتی

رنگ سفید از انواع رنگ های خنثی هست و اگر شما تمایل دارید فضای پذیرایی تان خاص و جدید تر به نظر برسد بهتر هست سایر وسایل سالن پذیرایی را از بین رنگ های دیگر انتخاب کنید. توجه داشته باشید که استفاده از مدل مبلمان اسپرت سفید در سالن پذیرایی باعث ایجاد فضایی دلباز و آرامش بخش در این بخش از منزل خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر مدل مبل سفید را برای سالن پذیرایی تان انتخاب کرده اید بهتر هست از رنگ های دیگر نیز در کنار این رنگ خنثی استفاده نمایید تا فضای سالن پذیرایی از یکنواختی در آید.
بهتر هست برای جذابیت بیشتر مبلمان سفید از کوسن های قرمز و زرد و یا آبی استفاده نمایید همچنین اگر شما تمایل دارید فضای سالن پذیرایی تان متفاوت تر به نظر برسد بهتر هست رنگ پرده سالن پذیرایی را از بین رنگ های روشن و زیبا انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در کنار مبلمان سفید می توانید گلدان سفید سرامیکی زیبایی را همراه با چند شاخه گل رز قرار دهید.

مدل مبلمان راحتی مدل مبل سفید و مشکی مدل مبل زیبا و شیک سفید مدل مبل شیک و جدید سفید مدل مبلمان جدید و جذاب سفید مدل مبلمان زیبا و شیک سفید مدل مبل سفید راحتی مدل مبل زیبا و جذاب سفید مدل زیبا و خاص مبلمان سفید مدل مبل راحتی ساده مدل مبلمان سفید شیک و جذاب مدل مبل شیک و جدید مدل مبل راحتی سفید

مدل مبل ال سفید

مدل مبل ال راحتی امروزه توجه اغلب افراد را به سوی خود جلب کرده هست و این مدل مبلمان در انواع رنگ های روشن و خنثی نظیر سفید و کرم و … طراحی خواهد شد. اگر شما تمایل دارید از مبلمانی مناسب و در عین حال شیک برای فضای سالن پذیرایی کوچک استفاده کنید مدل مبلمان سفید ال می توانند برایتان انتخاب مناسب و ایده آلی باشند. توجه داشته باشید که بهتر هست در هنگام استفاده از مبلمان سفید در فضای سالن پذیرایی همواره سعی کنید که مبلمان را تمیز نگه دارید تا زیبایی و جذابیت ظاهری مبلمان حفظ شود.

 

مدل مبل سفید و جدید مدل مبلمان ال شیک و زیبا مدل مبل سفید و جذاب مدل مبل سفید برای سالن پذیرایی مدل مبل راحتی مدل مبل راحتی سفید و مشکی مدل زیبا و شیک مبلمان مدل مبل ال سفید

در این مطلب با انواع مدل مبل سفید با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال آشنا شدید که امیدواریم از دیدن این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مبلمان شیک و در عین حال مدرنی را برای فضای سالن پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما