• تاریخ : ۲۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

مدل پرده 2018

پذیرایی یکی از مهم ترین قسمت ها در هر خانه ای هست پس بهتر هست از وسایلی در سالن پذیرایی استفاده شود که جلوه خاصی به تزیین داخلی سالن پذیرایی بدهند. پرده از انواع وسایلی هست که می تواند دکوراسیونی شیک و متفاوت را در فضای سالن پذیرایی ایجاد کند پس بهتر هست در انتخاب پرده سالن پذیرایی دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پرده ۲۰۱۸ سالن پذیرایی را دیدن خواهید کرد. 

یکی از مهم ترین فضاهای قابل دید در سالن پذیرایی پنجره ها هستند که این فضا می تواند منظره ای از کل خانه را به بیننده القا نماید پس بهتر هست انتخاب مدل پرده برای سالن پذیرایی به صورت هوشمندانه و صحیح انجام شود.

مدل پرده پذیرایی جدید

مدل پرده ۲۰۱۸ برای سالن پذیرایی

پرده پذیرایی در انواع مدل های پرده سلطنتی و پرده جدید موجود هست. اگر شما تمایل دارید تزیین سالن پذیرایی تان خاص و بی نظیر به نظر برسد بهتر هست طرح و رنگ پرده سالن پذیرایی را با توجه به سبک تزیین پذیرایی و رنگ هایی که در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار گرفته هست انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پرده ۲۰۱۸ را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

مدل پرده برای سالن پذیرایی

مدل پرده سالن پذیرایی ۲۰۱۸ شیک و زیبا

پرده یکی از مهم ترین وسایل تزیینی در سالن پذیرایی که طرح و رنگ آن تاثیر زیادی روی جذابیت تزیین داخلی سالن پذیرایی دارد. پرده سالن پذیرایی باید با سبک تزیین پذیرایی مطابقت و همخوانی داشته باشد و علاوه بر این رنگ و بافت و طرح پرده سالن پذیرایی باید متناسب با سایر وسایل موجود در تزیین پذیرایی باشد.
مدل پرده پذیرایی ۲۰۱۸ در انواع مدل های بدون والان و با والان موجود هستند که بهتر هست برای جذابیت بیشتر پنجره های پذیرایی پارچه والان پرده و یا پارچه پرده را ساده و بدون طرح انتخاب کنید.
برای دوخت پرده های سالن پذیرایی از پارچه های ساده و طرح دار استفاده خواهد شد که بهتر هست طرح پارچه پرده برای سالن پذیرایی را با توجه به طرح پارچه مبلمان و طرح قالی و … انتخاب کنید.

پرده 2018 مدل پرده جدید و شیک سالن پذیرایی مدل پرده زیبا برای سالن پذیرایی مدل پرده طرح دار مدل پرده شیک مخصوص سالن پذیرایی مدل پرده سفید و شیک مدل پرده پذیرایی 2018 مدل پرده سلطنتی 2018 مدل پرده 2018 دو رنگ مدل پرده زیبا و شیک مدل پرده شیک مدل پرده شیک مدل پرده شیک 2018 مدل پرده شیک و جدید سالن پذیرایی
توجه داشته باشید که پرده سالن پذیرایی بیشتر فضای دیوار سالن پذیرایی را اشغال می کند پس بهتر هست در انتخاب طرح و رنگ پرده دقت و وسواس لازم را به خرج دهید تا تزیین سالن پذیرایی بدون نقص و جذاب تر به نظر برسد.
انتخاب رنگ پارچه پرده یکی دیگر از نکاتی هست که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما تمایل دارید در سالن پذیرایی از پرده های رنگی استفاده کنید بهتر هست رنگ پرده را از ترکیب رنگ های به کار رفته در تزیین سالن پذیرایی انتخاب کنید. اگر همه وسایل موجود در سالن پذیرایی را از بین رنگ های روشن و سفید انتخاب کرده اید رنگ پرده سالن پذیرایی را تیره انتخاب کنید و اگر بیشتر وسایل موجود در سالن پذیرایی تان دارای رنگ تیره هستند رنگ پرده سالن پذیرایی را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید.

مدل پرده جدید سالن پذیرایی مدل پرده شیک و زیبا 2018 مدل پرده سلطنتی مدل پرده سالن پذیرایی ساده و زیبا مدل پرده 2018 شیک و جدید مدل پرده ساده و زیبا مدل پرده مدل پرده سالن پذیرایی شیک و زیبا مدل پرده خاکستری 2018 مدل پرده شیک و جدید مدل پرده سلطنتی و زیبا مدل پرده شیک سالن پذیرایی مدل پرده طرح دار و شیک مدل پرده شیک و زیبامدل پرده سالن پذیرایی 2018

در این مطلب با انواع مدل پرده ۲۰۱۸ برای پذیرایی ها با تزیین کلاسیک و جدید آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید از بین آن ها مدل پرده مناسب و شیکی را برای سالن پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما