• تاریخ : ۲۵ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

دورهمی و مهمانی در بلندترین شب سال، یکی از زیباترین رسم های ما ایرانیان هست. جشن شب یلدا هر ساله در آخرین شب پاییز برگزار خواهد شد و اغلب افراد سعی می کنند با جمع شدن دور هم و فراهم آوردن خوراکی های متنوع این شب زیبا را به یادماندنی تر کنند. در این میان اغلب بانوان باسلیقه بهترین تزیینات و دیزاین را برای این شب تدارک می بینند. اگر شما نیز چنین قصدی دارید پیشنهاد می کنیم حتما در مسابقه تصویر شب یلدا که مجله هنر در خانه تدارک دیده هست شرکت کنید.

شرکت در مسابقه تصویر شب یلدا در تلگرام :

همانطور که اطلاع دارید مجله هنر در خانه در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت دارد و با ایجاد کانال هنر در خانه سعی کرده هست آموزش های مفید و جالبی را ارائه دهد. بنا به درخواست شما دوستان عزیز مسابقه ایی برای شب یلدا تدارک دیده ایم و از این طریق قصد داریم ضمن معرفی تزیینات زیبا و فوق العاده شیک، شما عزیزان را با بهترین ایده ها برای تزیینات شب یلدا آشنا نماییم. مسابقه تصویر شب یلدا در کانال تلگرام هنر در خانه به آدرس honardarkhanne@ برگزار شده هست و شما دوستان عزیز می توانید تصویر های مربوط به تزیین سفره و میز شب یلدا خود را به آی دی MAH1987@ ارسال کنید . در مسابقه تصویر شب یلدا ۹۶ شرکت نمایید.

کانال تلگرام هنر در خانه

در کانال تلگرام هنر در خانه عضو شوید و برای شرکت در مسابقه و بعد از چیدن میز یا سفره شب یلدا ابتدا روی تکه ایی کاغذ اسم کانال ما (هنر در خانه) را نوشته و روی سفره قرار دهید. سپس تصویر زیبایی که گرفتید را به آیدی MAH1987@ برای ما ارسال نمایید و در مسابقه شرکت نمایید و بر اساس بازدیدی که تصویر سفره شب یلدا دارد، برنده این مسابقه شوید و از جوایز جالب این مسابقه نهایت استفاده را ببرید.

مسابقه تصویر شب یلدامسابقه شب یلدا

از همه شما دوستان و همراهان همیشگی مجله هنر در خانه دعوت می نماییم در کانال تلگرام این مجله عضو شده و در مسابقه شب یلدا ۹۶ شرکت نمایید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما