• تاریخ : ۲۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

برنامه ریزی سفر یا همان Travel Planning یک کار حرفه ای هست که نیاز به آگاهی کافی و اطلاع از تمامی جوانب سفر دارد. موضوعات مختلفی از انتخاب مقصد، آژانس مسافرتی، بلیط هواپیما،  رزرو هتل تا انتخاب روز و مدت سفر در ایجاد یک سفر خوب نقش دارند.

تورهای نوروزی الی گشت

با نزدیک تر شدن به فصل سفرهای نوروزی، مراکز غیرمجاز زیادی تنها به منظور سوء استفاده از بازار عید به وجود می آیند که مشکلات زیادی را برای افرادی که شناخت کمتری نسبت به سفر، خصوصاً سفرهای خارجی دارند ایجاد می کنند. به همین دلیل این گروه از مسافران با سفرهای جنجالی روبرو می شوند! سفرهایی که ممکن هست به منظور پیگیری مشکلاتی که در حین سفر چند روزه اشان رخ داده، نیاز  به چند ماه پیگیری داشته باشند! از این رو، بسیار مهم هست که تنها به آژانس هایی برای تور نوروز مراجعه کنیم که از مجوزهای لازم برخوردار هستند.

چگونه از سفرهای جنجالی در امان باشیم؟

در دنیای امروز مفهوم «برند» یک مفهوم کلیدی هست، آژانس های پرسابقه که سالهاست با ارائه خدمات با کیفیت در بین مشتریان و مخاطبان شناخته شده اند، برندهای معتبر این صنعت می باشند که می توان به آنها اعتماد کرد. آژانس هایی که جزییات یک سفر را چه در مرحله تهیه بلیط هواپیما و چه در مرحله رزرو هتل و … به جای کاربران و مشتریان بررسی کرده اند و ترکیبی از بهترین قیمت و بیشترین امنیت را در کنار تنوع خدمات ارائه کرده اند.

تورهای نوروزی الی گشت

شرکت خدمات مسافرتی الی گشت در سال های اخیر بارها به عنوان برند محبوب مصرف کننده انتخاب شده و لوح رعایت حقوق مصرف کننده را دریافت کرده هست، از بهترین گزینه ها برای برنامه ریزی سفر هست. البته  توصیه می کنیم که از وب سایت الی گشت برای برنامه ریزی سفر استفاده کنید، چرا که با ابزارهای هوشمند وب سایت الی گشت می توانید به سادگی از بین تمام ایرلاین های دنیا و چندین هزار هتل، بهترین و مناسب ترین گزینه را برای سفرتان انتخاب کنید.

نکته حائز اهمیت در خرید از آژانس های بزرگی مانند الی گشت، حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تامین کنندۀ اصلی هست. الی گشت به دلیل ارتباط مستقیم با ایرلاین های دنیا، امکان خرید بلیط پرواز به سراسر دنیا را فراهم آورده هست و این بدین معناست که نیازی نیست حتماً مبدا یا مقصد پرواز شما ایران باشد، بلکه هر پروازی که در دنیا وجود دارد، می توانید در لحظه و به صورت آنی با استفاده از کارت های شتاب برای شما و به نام شما خریداری کنید.

در رزرو هتل نیز شما به تمام هتل های دنیا دسترسی دارید،  در هر زمانی که بخواهید می توانید با کارت های شتاب هتل دلخواهتان را رزرو کنید. به بیان دیگر شما از طریق شرکت ایرانیِ الی گشت، همچون یک مشتری بین المللی بالاترین کیفیت خدمات را با کارت های شتاب و پرداخت ریالی دریافت می کنید و نکتۀ جالب اینجاست که در بعضی مواقع مشاهدات ما نشان می دهد که قیمت هتل ها در الی گشت، از سایت های رقیب بین المللی نیز پایین تر هست و این نشان دهنده این هست که الی گشت به عنوان حامی حقوق مصرف کننده، در تلاش برای ارائه بهترین قیمت و خدمات به شهروندان شریف ایرانی هست.

سفرهای نوروزی تان را با استفاده از خدمات شرکت های معتبر دارای مجوز، بی جنجال و آرام کنید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی هست و تحریریه چیدانه هیچ گونه مسئولیتی در برابر آن ندارد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما