• تاریخ : ۲۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

نمای ساختمان 5 طبقه

نمای ساختمان مهم ترین بخش از طراحی معماری یک ساختمان هست که بهتر هست برای جذابیت و مقاومت بیشتر ساختمان های مسکونی و تجاری در انتخاب طرح و رنگ و مصالح به کار رفته در نما توجه لازم را داشته باشید. در ادامه این مطلب نمای ساختمان ۵ طبقه با طراحی شیک و کاربردی را دیدن خواهید کرد.

نما صورت ظاهری هر ساختمان هست و علاوه بر این نمای خارجی ساختمان مورد توجه مردم قرار می گیرد از این رو بهتر هست نمای شیک و زیبایی را برای ساختمان های مسکونی و تجاری انتخاب کنید.

نما ساختمان 5 طبقه

طراحی نمای ساختمان ۵ طبقه

نمای ساختمان ۵ طبقه اگر بدرستی انتخاب و طراحی شود شما می توانید شاهد ایجاد نمای بیرونی متفاوتی در ساختمان خود باشید. نمای ساختمان را بهتر هست با توجه به شرایط محیطی نظیر آب و هوا و زلزله و طوفان و باد و … انتخاب کنید و علاوه بر این نمای ساختمان مسکونی بهتر هست از مقاومت خوبی برخوردار باشد. نمای کامپوزیت، نمای سنگ و نمای آجر و نمای سرامیک را می توان از پرطرفدارترین نماهای خارجی ساختمان محسوب کرد. انتخاب رنگ نما برای ساختمان نیز از اهمیت زیادی برخوردار هست و شما می توانید برای زیبایی بیشتر نمای ساختمان چند طبقه از ترکیب دو یا سه رنگ استفاده کنید توجه داشته باشید رنگ هایی که برای طراحی نما ساختمان انتخاب می کنید باید با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند تا ظاهر ساختمان شما جذاب و زیباتر به نظر برسد.
همچنین بهتر هست برای دیده شدن نمای ساختمان پنج طبقه در شب از نورپردازی شیک و در عین حال کاربردی استفاده کنید. مصالحی که در ساخت نما ساختمان به کار برده می شوند باید مقاومت زیادی داشته باشند زیرا نما خارجی ساختمان محافظت از نمای داخلی ساختمان را بر عهده دارد.
توجه داشته باشید که هر چقدر کیفیت مصالح و انتخاب رنگ و طرح نمای ساختمان ایده آل باشد ارزش مادی ساختمان نیز بیشتر خواهد شد.

طراحی نما ساختمان

در ادامه ایده هایی برای طراحی نمای ساختمان های ۵ طبقه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از دیدن این نماهای خارجی نهایت لذت را ببرید.

نمای خارجی ساختمان نما خارجی ساختمان جدید طراحی نمای خارجی ساختمان نما ساختمان طراحی نمای ساختمان 5 طبقه نمای شیک و زیبا ساختمان نما ساختمان نما شیک و زیبا ساختمان نما ساختمان 5 طبقه جدید نمای زیبا و جدید ساختمان نمای خارجی و لوکس ساختمان نمای کرم و قهوه ای ساختمان نمای زیبا و شیک ساختمان نمای ساختمان 5 طبقه شیک و زیبا نما زیبا و جدید ساختمان نما ساختمان 5 طبقه نمای خارجی ساختمان نمای شیک و زیبا ساختمان دیزاین نمای ساختمان 5 طبقه نمای زیبا و جدید ساختمان 5 طبقه نمای زیبا و جدید ساختمان نما تیره ساختمان نما ساختمان 5 طبقهنمای لوکس و جدید ساختمان نمای خارجی ساختمان 5 طبقه

در این مطلب با طراحی نمای ساختمان ۵ طبقه آشنا شدید که امیدواریم از دیدن این نماهای خارجی نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نمای خارجی شیک و زیبایی را برای ساختمان مسکونی خود انتخاب کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما