• تاریخ : ۱۲ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

امروزه تمامی مغازه ها، فروشگاه ها و مشاغلی که به نوعی با فروش و ارائه ی کالاها و محصولات به مشتریان سرو کار دارند، نیازمند برخورداری از یک تزیین داخلی خوب هستند. صاحبان کسب و کار ارجمند با تغییراتی که در زندگی جدید و سلایق و نیازهای مخاطبان و مشتریان به وجود آمده هست؛ نسبت به این مورد آگاه شده اند که طراحی تزیین مغازه و نوع چیدمان و میزان بهره مندی از امکانات در محیط داخلی تا حد زیادی بر روی دیدگاه و همچنین انتخاب های مشتریان اثر گذار خواهد بود و ضروری هست که از طریق پیاده سازی یک استراتژی کاربردی و اصولی، تغییرات مثبتی را در دکور و چیدمان داخلی مغازه یا فروشگاه خود ایجاد نمایند و بدین ترتیب با سپری شدن زمان شاهد پیشرفت، افزایش محبوبیت و رونق اقتصادی کسب و کارشان نیز خواهند بود. برای طراحی تزیین مغازه ایده های مختلفی را می توان اجرا نمود؛ اما قطعا مهم ترین نکته توجه به این موضوع می باشد که کدام ایده و طرح پیشنهادی برای آن محیط مناسب تر هست؛ زیرا موارد مختلفی می توانند بر گزینش یک طرح خاص تاثیر بگذارند، برای مثال:

متراژ و فضای داخلی فروشگاه

نوع بیزینس و کسب و کار

محل جغرافیایی که مغازه در آن واقع شده هست

اینکه اکثر مشتریان از چه قشری و از چه جنسیتی هستند و ….

بر این اساس موفقیت پروژه ی طراحی تزیین مغازه در گرو کسب آگاهی های لازم از نیازمندی های آن کسب و کار می باشد.

تزیین مغازه پوشاک و بوتیک لباس

همانطور که گفتیم ، طراحی تزیین تا حد زیادی به صنف آن مرتبط خواهد شد، برای مثال قطعا دکور مناسب برای یک فروشگاه پوشاک و لباس نسبت به فروشگاه لوازم آرایش و بهداشتی متفاوت خواهد بود؛ هر چند که بعضی از موارد کلی بین تمامی پروژه ها مشترک هستند. هدف از اجرای یک طرح مناسب، جذاب، زیبا و استاندارد برای یک بوتیک لباس این هست که تا حد امکان بیش از گذشته بتوانید توجه مخاطبان را به مغازه ی خود جذب نمایید؛ در این صورت هست که شما به صورت غیر مستقیم و از طریق طراحی تزیین داخلی جذاب توانسته اید تا مخاطبان و مشتریان را به کسب و کار خود دعوت نمایید و زمینه ی افزایش فروش و سود آوری بیشتر را فراهم سازید.

Inside fashion store Sohne Partner Vienna نکات مهم در طراحی تزیین داخلی مغازه پوشاک و کلینیک زیبایی

در طراحی دکور چنین کسب و کاری بسیار مهم هست که تمامی اجناس به گونه ای مناسب در معرض دید مشتری قرار گیرد و به این منظور از ویترین استفاده خواهد شد. ویترین می تواند در دو نوع بیرونی و داخلی پیاده سازی شود با این تفاوت که کارفرما باید تمرکز خود را بیشتر بر ویترین بیرونی مغازه پوشاک قرار دهد و زیباترین و جدیدترین مدل ها را به گونه ای جذاب در آن چیدمان نماید؛ زیرا ویترین اولین موردی هست که در وهله ی اول مشتریان به آن ها توجه خواهند داشت. پایا دکور در طراحی تزیین مغازه پوشاک و بوتیک لباس این موضوع را کاملا مورد توجه قرار خواهد داد و طرح های جذاب و مشتری پسند را به شما پیشنهاد می دهد؛ طرح هایی که علاوه بر هماهنگی با کسب و کارتان و مطابقت با جدیدترین های روز، با سلیقه و علایق شخصی شما نیز هماهنگی داشته باشند.

تزیین کلینیک زیبایی پوست و مو

یکی دیگر از خدمات مجموعه ی پایا دکور، طراحی تزیین داخلی کلینیک های زیبایی، مطب پزشک و اتاق پزشک می باشد و مفتخریم که در طی سال های فعالیت خود توانسته ایم در این خصوص تجربه های بی نظیری را کسب کرده و رضایت پزشکان ارجمند را فراهم نماییم. طراحی دکور داخلی چنین محیط هایی از جمله سخت ترین پروژه هایی هست که می تواند به یک شرکت طراحی تزیین محول شود، زیرا لازم هست علاوه بر مطابقت با سلیقه ی پزشکان محترم به گونه ای باشد که بتواند نیازهای این کسب و کار را فراهم آورد.

یکی از متفاوت ترین جنبه های این پروژه ها این هست که مخاطبان و مراجعه کنندگان افرادی هستند که دارای شرایط روحی و جسمی خاصی می باشند و رعایت نمودن بعضی از نکات در پروژه ی طراحی تزیین کلینیک زیبایی پوست و مو می تواند تامین کننده ی رفاه و آرامش لازم برای بیماران باشد؛ پس تفاوت در قشر مخاطبان نیز یکی از عوامل مهمی هست که بر نتیجه ی حاصل از طراحی تزیین داخلی تاثیر گذار خواهد بود و خوشبختانه تاکنون این مسئله به طور کامل مورد توجه کارشناسان و طراحان مجموعه ی پایا دکور بوده هست.

clinic interior نکات مهم در طراحی تزیین داخلی مغازه پوشاک و کلینیک زیبایی

یک فضای درمانی کاملا متفاوت از سایر کسب و کارهاست و بسیار مهم هست که مخاطبان و بیماران در هنگام مراجعه به آن از حس کاملا مثبتی برخوردار شوند، به همین دلیل در پروژه های طراحی تزیین داخلی کلینیک زیبایی به کار بردن انواع عناصر و پارامترهایی که می تواند موجب افزایش زیبایی، جذابیت و آرامش بخش بودن فضای داخلی کلینیک زیبایی گردد، کاملا ضروری می باشد. این موارد باید در طراحی تزیین داخلی مربوط به تمامی بخش های یک کیلینیک ائم از اتاق پزشک، بخش های درمانی، سالن انتظار، پذیرش، مبلمان انتخابی، رنگ دیوار پوش و کف پوش ها، میزان برخورداری از نور و نور پردازی محیطی و ….. مورد توجه ویژه قرار گیرد.

پایا دکور، ارائه دهنده ی خدمات طراحی تزیین داخلی در تهران و کرج

یکی از مزایای دریافت مشاوره و راهنمایی از شرکت هایی که همانند مجموعه ی پایا دکور در زمینه ی طراحی تزیین داخلی فعالیت دارند؛ این هست که بسیاری از نکات ریز و مهم مختص یک کسب و کار که ممکن هست از دید کارفرمایان پنهان بماند توسط کارشناسان طراحی بررسی خواهد شد؛ زیرا این اشخاص از تجربه و مهارت لازم برای تشخیص دادن جزیی ترین نیازمندی ها برخوردار هستند. یکی از مهم ترین اصول در طراحی تزیین این هست که پروژه به صورت کاملا بهینه سازی شده، انجام شود. بعضی از مشتریان از پایا دکور در مورد پروژه بهینه سازی شده می پرسند و ما در جواب آنان می گوییم:

پروژه ای که از هر لحاظ و  از تمامی جنبه های کمی و کیفی به نفع کارفرما باشد. برای مثال از لحاظ زمان؛ بدیهی هست که اغلب افراد تمایل دارند که طراحی تزیین داخلی در زمان کمتر و با سرعت بیشتری انجام شود؛ مجموعه ی ما علاوه بر تامین این دو مورد سعی خواهد داشت که پروژه را در نهایت دقت و کیفیت نیز به انجام برساند. مورد بعدی، در مورد هزینه های اجرایی هست، هزینه هایی که می توان آن ها را با دقت و حساسیت بیشتری در انتخاب نوع و تعدد متریال ها، استفاده از طرح های استاندارد و مناسب آن فضا به حداقل رساند و از این لحاظ کاملا به نفع کارفرما عمل کرد و رضایت وی را تامین نمود.

شما کارفرمای محترم با برون سپاری پروژه ی طراحی تزیین داخلی محل کار خود به پایا دکور، از مجموعه ای از ویژگی های ایده آل همچون کارایی؛ کیفیت، جذابیت و … در کنار یکدیگر بهره مند خواهید شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت پایا دکور مراجعه نمایید

https://www.payadecoration.ir/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما