• تاریخ : ۲۲ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : دیزاین

اگر چه سبک جدید در بیشتر آپارتمان های امروزی به خوبی اعمال خواهد شد اما عده ای هنوز هم ویلاهای تفریحی با دیزاین به خصوص را به سایر آپارتمان ها ترجیح می دهند. در ادامه تصاویری از طراحی ویلای لاکچری در فنلاند با دیزاین جذاب و زیبا به نمایش گذاشته ایم.

ایده های فوق العاده برای دیزاین ویلای لاکچری

ویلاها بنا به خصوصیاتی که دارند، بسیار مورد توجه قرار می گیرند و افراد تمایل به زندگی در آن ها دارند. یکی از مزیت های با ارزش ویلاها در دسترس بودن فضای طبیعی و تفریحی در کنار آن هاست. افراد زیادی ویلاها را تنها به این دلیل انتخاب می کنند که از نعمت فضای سبز بهره ببرند.

برای طراحی لاکچری ویلاهای امروزی، ایده های متفاوتی به کار گرفته خواهد شد. یکی از ایده های فوق العاده برای چیدمان شیک ویلا، استفاده از شیشه هست.

ویژگی های ویلاهای امروزی با سبک جدید

اگر به سبک جدید در ساخت و انتخاب ویلا علاقه دارید، ویلاهای شیک و  با کیفیت در این نوع سبک، می تواند نیاز شما را پاسخ گو باشد. به طور کلی ویلاهای این چنینی استخر و جکوزی در قلب خود دارند و از درب های شیشه ای برای دیزاین ویلا استفاده می کنند. ضمن اینکه نماهای به کار رفته در آن بسیار با ارزش و گران بها هستند. معمولاً برای پوشش کف ویلا از سرامیک یا پارکت ضدرطوبت استفاده خواهد شد. این ویلاها معمولاً دوبلکس هستند. به گونه ای که با شکل خاصی از پله ها به هم متصل می گردند. شیرآلات، درب ها و اتصالات در این سبک بسیار گران قیمت هستند. بالکن های ویلاهای دوبلکس نیز دارای سایه بان به خصوص و مجهزی بوده و در چیدمان ویلای جدید به شدت از نماهای دریایی و جنگلی استفاده می گردد. تمام این نماها برای نزدیک بیشتر به طبیعت استفاده خواهد شد. ضمن اینکه نیاز به طبیعت را در وجود انسات تا حد قابل قبولی جبران می کند.

تزیین عالی ویلا

چیدمان زیبای ویلا

دیزاین لاکچری ویلا

دیزاین فوق العاده ویلا

ویلای شیک و زیبا

ویلای لاکچری

دیزاین زیبای ویلا

چیدمان شیک ویلا

ویلا با تزیین زیبا

تزیین ایده آل ویلا

تزیین جذاب ویلا

ویلاهای سبک لاکچری

در ویلاهای سبک لاکچری تمام این عوامل و عناصر به شکل بارزی لحاظ خواهد شد. در واقع سبک لاکچری را می توان نوع شدیدی از طراحی سبک جدید تلقی کرد. افراد زیادی تمایل دارند دیزاین منزل را با دیدی بازتر از آپارتمان و منزل شخصی طراحی کنند. البته سبک جدید و لاکچری در طراحی از قاعده خاصی استفاده نمی کنند. همین مسئله به برآورد آرزو و نیاز در طراحی داخلی ویلا کمک می کند.

تزیین شیک ویلا

چیدمان زیبای ویلا

ویلای زیبا

دیزاین جدید ویلا

طراحی شیک ویلا

دیزاین عالی ویلا

طراحی شیک ویلا

ویلا با طراحی فوق العاده

طراحی متفاوت ویلا

ویلای لاکچری

معمولاً برای طراحی ویلا از بهترین زمین استفاده می کنند. انتخاب زمین مناسب باعث خواهد شد ساخت و سازهای لازم برای طراحی ویلا تخمین زده شود و زمین با قابلیت و توانایی های لازم  انتخاب گردد.

گاهی اوقات نیز زمین باید قابلیت کشت و کار فضای سبز را داشته باشد. یعنی بتوان فضای دنج و زیبا را برای استراحت و لذت بردن از طبیعت در آن ایجاد کرد.

در ویلای لاکچری یا جدید به منبع نور و نورپردازی بسیار توجه خواهد شد. این ویژگی از ارکان مهم زیبایی ویلا محسوب خواهد شد. به همین خاطر از نورهای متنوع و جذاب و در عین حال ملایم در فضای ویلا استفاده می گردد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما