• تاریخ : ۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

برای جداسازی فضاهای داخلی از یکدیگر، عناصر متفاوتی وجود دارد. یکی از عناصری که امروزه کاربرد نسبتا زیادی در این زمینه دارد، تایل‌های پلکسی گلاس هست. برتری این صفحات نسبت به دیگر پارتیشن‌های جدا کننده در محیط، میزان بالای عبور نور به دلیل شفافیت آن هست. ناگفته نماند در انواع مات آن نیز امکان عبور نور وجود دارد اما قطعا شدت آن کمتر از انواع شفاف هست. 

پنل پلکسی

مطالب مرتبط:

پلکسی گلاس از خانواده پلاستیک‌ها!

پنل پلکسی

در عصر حاضر محصولات متفاوتی از خانواده پلاستیک‌ها تولید می‌شوند که در طراحی داخلی کاربرد بالایی دارند. پلکسی گلاس را میتوان نوعی پلاستیک شفاف از جنس پلی‌کربنات معرفی کرد. این عنصر به صورت چشمگیری برای تزیین فضاهای مسکونی و تجاری استفاده می‌شود.

پنل پلکسی

یکی از مزیت‌های صفحات پلکسی به کار بردن آن به صورت انحنا و قوس‌دار هست. شما میتوانید مناسب با نیازتان از انواع صفحات تخت و یا منحنی این محصول زیبا استفاده کنید. از دیگر خصوصیات پلکسی گلاس رطوبت ناپذیر بودن آن هست. همین ویژگی سبب شده هست که از این محصول بتوان در فضاهای متفاوت با شرایط آب وهوایی مختلف استفاده کرد.

دیوارهای دکوراتیو با طرح و نقشی خیال‌انگیز

پنل پلکسی

شاید در نگاه اول، زمانی که با صفحات پلکسی روبه‌رو می‌شوید، فکر کنید با عنصری از جنس شیشه مواجه شده‌اید و به این فکر کنید که احتمال شکستن آن بالاست. در پاسخ باید گفت این محصول نشکن هست و به همین دلیل شما میتوانید طرح و نقوش دلخواه‌تان را بر روی آن حکاکی کنید. البته نمونه‌های حاضر با تنوع بالا در طرح و رنگ، در بازار وجود دارند ولی اگر به دنبال طرحی متفاوت هستید، میتوانید طرح دلخواه‌تان را سفارش دهید. 

پنل پلکسی

نکته مهم دیگر امکان چاپ تصویر دلخواه بر روی پلکسی هست که برای اینکار باید به دنبال فتو پلکسی پنل کار حرفه‌ای بروید تا تصویر شما با ظرافت و کیفیت بر روی تایل ها چاپ شود. 

نحوه اتصال صفحات پلکسی در کنار یکدیگر

پنل پلکسی

خوشبختانه شما امکان این را دارید که تایل‌های پلکسی را در مدل‌های متفاوت، در کنار یکدیگر قراردهید. این صفحات میتوانند در دل یک قاب و یا چهارچوب قرار بگیرند و فضای زندگی‌تان را متحول کنند. همچنین شما میتوانید تایل‌ها را توسط قلاب و زنجیر به یکدیگر متصل و از سقف آویزان کنید. 

پنل پلکسی

اگر قصد دارید فضایی متفاوت خلق کنید حتما از ترکیب صفحات پلکسی با دیگر عناصر مانند بلوک شیشه‌ای، استفاده کنید. ابعاد معمول برای هر یک از صفحات پلگسی ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر هست. بهتر هست در چیدمان این صفحات از ترکیب رنگی چند رنگ متفاوت استفاده کنید تا نتیجه بهتر بگیرید. هزینه تقریبی هر عدد تایل پلکسی ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر در حدود ۵ هزار تومان هست. 

صندلی پلکسی آلکمیا ادوا گالری

صندلی آلکمیا ادوا گالری

آینه پلکسی کد a2 دکووال

آینه پلکسی کد a2 دکووال

استیکر آینه طرح گل

استیکر آینه طرح گل

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید دیگر محصولات از جنس پلکسی، به بخش کالاها در سایت چیدانه سری بزنید.

نویسنده: سمیه منوچهری | تحریریه چیدانه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما