• تاریخ : ۹ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاین

ایده های مختلفی برای تزیین کیک شب یلدا وجود دارد و می توان از طرح های مختلف از جمله هندوانه، انار، میوه های مناسب این فصل، تم های زمستانی و… برای تزیین این کیک ها استفاده نمود. اگر شما نیز به دنبال روش هایی برای تزیین کیک برای شب یلدا هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با دیدن جدیدترین مدل های تزیین کیک، با بهترین ایده ها در این زمینه آشنا شوید.

مدل های زیبای تزیین کیک شب یلدا :

تزیین کیک برای مناسبت های مختلف کاملا متفاوت و متنوع هست و بهتر هست آن را با تزیینات مربوط به تم تولد هماهنگ نمایید. در صورتی که قصد دارید به تزیین کیک شب یلدا بپردازید، در این مطلب مجموعه ایی از بهترین تصاویر انواع کیک های شب یلدا را گردآوری نموده ایم که در ادامه می توانید ضمن دیدن آنها، با الگو برداری از این تصاویر بهترین تزیین کیک را برای شب یلدا داشته باشید. توجه داشته باشید که مدل های ارائه شده در این مطلب به دو صورت تزیین کیک با فوندانت و تزیین با خامه کیک می باشند که شما می توانید تزیینات دلخواه را دیدن نمایید.

تزیین ساده کیک یلدا

همانگونه که می دانید بهترین ایده برای تزیین کیک های شب یلدا استفاده از تم هندوانه هست. شما به راحتی می توانید با کمی خلاقیت کیک خود را به شکل هندوانه تزیین کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از کیک هندوانه برای شب یلدا را نشان می دهد که امیدواریم از آنها ایده بگیرید.

کیک شب یلداتزیین کیک هندوانه اییکیک شب چله ای عروستزیین کیک زیبا به شکل هندوانهمدل کیک برای شب یلداتزیین کیک برای شب یلداتزیین کیک به شکل برش هندوانهتزیین کیک هندوانه ایتزیین فانتزی کیک برای شب یلداتزیین کیک هندوانه

انار یکی از میوه های پاییزی زیبا و خاص هست که می توان کیک های شب یلدا را نیز به این شکل تزیین کنید. در ادامه تزیین چندین مدل کیک برای شب یلدا به شکل انار را دیدن می نمایید که امیدواریم تماشای آن برای شما عزیزان نیز جذاب باشد.

تزیین کیک به شکل انارتزیین کیک به شکل انارتزیین کیک شب یلدا به شکل انارکیک انار برای شب یلدا

در ادامه تعدادی کیک زیبا و شیک برای شب یلدا را دیدن می نمایید که این مدل ها نیز انتخاب مناسبی برای شب یلدای شما عزیزان می باشند.

مدل کیک شب یلدای عروسکیک تزیین شده برای شب یلداتزیین کیک زیبا برای شب یلداکیک زیبای شب یلداتزیین کیک زیبا برای شب یلداتزیین کیک زیبا برای شب یلدا

با بهترین و زیباترین مدل های کیک شب یلدا آشنا شدید، حال می توانید به راحتی اقدام به تزیین کیک برای شب یلدا نمایید و از هنر خود در این شب نهایت استفاده را ببرید. شما دوستان هنرمند همچنین می توانید با کلیک بر روی تزیین کیک از دیگر ایده ها در این زمینه و همچنین آموزش های متنوع برای اینگونه تزیینات آشنا شده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.

تزیین کیک

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما