• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : دیزاین

دکوراسون متفاوت آشپزخانه در فضای باز

افراد زیادی در جهان تمایل به چیدمان متفاوت در قسمتی از تراس، آلاچیق، حیاط و … دارند. یعنی قصد دارند بخشی از تزیین منزل را برای راحتی بیشتر به فضای باز بیرون منزل بیاورند. در این مطلب مجموعه ای از ایده های فوق العاده برای طراحی فضای باز را در اختیار شما دوستان علاقه مند قرار داده ایم.

اگر شما محوطه مناسبی خارج از محیط منزل دارید، خوب هست کمی این فضا را سامان و ترتیب دهید. داشتن چنین فضاهایی در زندگی جدید امروزی بسیار ارزشمند و گران بهاست. به گونه ای که بیشتر افراد از خانه های جدید با این ویژگی استقبال می کنند.

تمام تلاش و ایده هایی که در این محدوده به کار گرفته خواهد شد، بدین منظور هست که فضای لازم برای نشستن ایجاد شود. تزیین فضای بیرونی منزل شبیه به تزیین منزل یا ادامه چیدمان آن هست تا شما در آن احساس راحتی داشته باشید.

ایده های متفاوت برای بردن بخشی از تزیین منزل به فضای بیرون

اگر چنین فضایی در محوطه منزل دارید، حداکثر استفاده را از آن داشته باشید و به شکل مطلوبی از آن بهره ببرید. یکی از ایده های فوق العاده برای استفاده از این فضا، استفاده از مبلمان برای نشستن هست. این مکان باید به گونه ای باشد که حداقل فضا را برای رفت و آمد داشته باشد.

طراحی فضای بیرونی به شکل منزل

طراحی جالب منزل در بیرون

دیزاین خاص منزل در محوطه باز

طراحی زیبا در فضای باز

طراحی متفاوت منزل در فضای بیرون

تزیین شیک فضای بیرون

دیزاین منزل در فضای باز

دیزاین عالی بخشی از منزل در محیط بیرون

خلق فضایی در بیرون از منزل اما با قاعده و اصول منزل بدین معنی هست که می توانید بخشی از تزیین منزل از جمله ال سی دی، دکور، تابلوهای هنری و … را در آن به کار ببرید.

برای نزدیک شدن فضای بیرونی به محیط منزل، می توانید از لامپ های تزیینی زیبایی استفاده کنید. حس بودن در چنین محیطی به مثابه یک تجربه عالی و تکرار ناپذیر هست. با برقراری چنین چیدمانی ضمن اینکه فضای لازم را برای استفاده از طبیعت دارید، می توانید احساس راحتی مانند محیط منزل داشته باشید.

از طرح های شومینه برای پیوند چنین محیط هایی با تزیین منزل استفاده خواهد شد. استفاده از چنین ایده هایی ضمن زیبایی محیط، محیطی دنج و عالی برای دیدن فیلم، کتاب خواندن، استراحت و … را موجب خواهد شد.

طراحی شیک بخشی از منزل در محیط بیرون

طراحی فوق العاده بخشی از منزل در محیط بیرون

طراحی بخشی از منزل در محیط بیرون

تزیین فوق العاده منزل در محیط بیرون

ایده های لوکس و جذاب نیز به راحتی قابلیت کاربرد در چنین محیط هایی را دارند. این ایده ها، محیطی جدید و زیبا را ایجاد می کنند.

شما می توانید بخشی از تزیین فضای سبز بالکن یا گلدان های طبیعی را وارد چیدمان این محیط کنید. چنین محیط دلبازی در کنار طبیعت جلوه ای متفاوت خواهد شد.

ایده های خلاقانه نیز در چنین محیط هایی بیشتر از قبل هنر آفرینی می کنند. فقط به شرطی که کلیه این عوامل و عناصر در جای مناسبی به کار رفته باشند و کلیه اصول برای استفاده از آن ها رعایت شده باشد.

ادامه چیدمان شیک منزل در محوطه بیرون

ادامه چیدمان لاکچری منزل در محوطه بیرون

تزیین زیبای آشپزخانه در محوطه باز

چیدمان خاص منزل در محوطه بیرون

دیزاین جذاب منزل در محوطه باز

بردن بخشی از منزل به محوطه باز

عده ای گمان می کنند به دلیل بودن این فضا در بیرون از منزل، هیچ قاعده در مورد تزیین آن حائز اهمیت نیست و دکور آن بیشتر به شکل سلیقه ای آماده خواهد شد. البته طراحی این فضا سلیقه ای هست اما در تزیین آن برای پیاده سازی ایده ها از نظم و ترتیب استفاده خواهد شد. ضمن اینکه اصول تزیین و چیدمان مبلمان نیز در آن لحاظ می گردد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما