• تاریخ : ۲۰ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : دیزاین

دیزاین جذاب حمام صنعتی

برای تزیین حمام مانند سایر اجزاء و عناصر منزل دقت زیادی به کار گرفته خواهد شد. ضمن اینکه در کنار این دقت بالا، معمولاً از تم خاصی برای طراحی استفاده می گردد. در مطلب پیش رو، مجموعه ای از ایده های جذاب و شیک حمام متفاوت را برای شما گردآوری کرده ایم. 

در این مطلب منظور از حمام متفاوت همان طراحی صنعتی هست. در بسیاری از منازل از چیدمان صنعتی برای تزیین استفاده می گردد. البته عده ای به دلیل ماهیت زبر و خشن تزیین صنعتی تمایلی به آن ندارند و آن را پس می زنند. عده ای نیز این سبک را واقع گرا دانسته و به شدت از آن استقبال می کنند.

ایده های دیزاین حمام متفاوت با طراحی صنعتی

حمام متفاوت با دیزاین صنعتی ما را به یاد کارخانه یا انبارهای قدیمی می اندازد. این سبک برای فضاهای بزرگ کاربردی هست. تمام اجزا و عناصر در تزیین حمام در معرض دید هست و این ویژگی از کارکردهای سبک صنعتی می باشد. به عبارتی دیزاین صنعتی صادقانه هست و فضای مورد نظر را همان گونه که هست نشان می دهد. در سال های اخیر بسیاری از افراد به این سبک روی آورده و آن را در محیط منزل اعمال می کنند. چهره و سیمای حمام و سایر قسمت های منزل در چنین سبکی ناتمام هست. این الگوی طراحی نشان دهنده چیزهایی هست که به صنعت و ساختمان مرتبط می گردد.

حمام با دیزاین صنعتی

حمام با طرح صنعتی

چیدمان صنعتی حمام

طراحی حمام به سبک صنعتی

طراحی صنعتی حمام

حمام با طراحی صنعتی

طرح صنعتی حمام

سبک صنعتی حمام

حمام متقاوت

چیدمان صنعتی حمام

می توان حمام مینیمال را با چنین دیزاینی ترکیب کرد. چون عناصر حمام صنعتی در سبک مینیمال به کار می رود. به عبارتی عده ای معتقدند که صنعتی بودن فضای حمام می تواند سادگی و زیبایی تزیین مینیمال را آشکار سازد. این عقیده تا حد زیادی قابل قبول هست. چون طبعاً ظرافت های فوق العاده در سبک طراحی مینیمال به راحتی در بطن خشن چیدمان صنعتی پدیدار می شوند.

 

دیزاین صنعتی حمام

تزیین صنعتی حمام

تزیین زیبای حمام

چیدمان عالی حمام

حمام صنعتی

حمام متفاوت

حمام متفاوت

حمام با طرح صنعتی

طراحی صنعتی حمام

حمام متفاوت

در طراحی حمام متفاوت با دیزاین صنعتی از فلز، چوب و استیل استفاده می گردد. در چنین طرحی هر چیزی که شما را به چیدمان صنعتی نزدیک سازد، بسیار ارزشمند و قابل توجه هست. برای جلوه بیشتر حمام باید وسایل در جنس های اعلام شده حالت کهنه و بازیافتی داشته باشند.

چیدمان ایده آل حمام

طراحی فوق العاده حمام

حمام با دیزاین شیک

حمام متفاوت

دیوارها در این سبک خشن و کهنه هستند. برای کهنه و قدیمی تر شدن سطوح دیوار باید از آثار هنری آویزان بهره مند گردید. برای جلوه طرح صنعتی در حمام از رنگ های برجسته، خنثی و روشن کمک بگیرید. تنالیته و سایه های خاکستری در تلفیق با رنگ سفید چهره حمام را ساده و زیبا خواهد ساخت.

معمولاً برای پوشش کف در چنین سبکی از پوشش چوبی و سنگی کمک گرفته خواهد شد. گیاهان نیز بخشی لز فضای صنعتی هستند. در صورت تمایل می توانید برای دیزاین صنعتی از گیاهان در حمام استفاده کنید.

دیزاین شیک حمام

دیزاین زیبای حمام

دیزاین لاکچری حمام

دیزاین ایده آل حمام

طراحی متفاوت حمام

حمام متفاوت

برای نورپردازی حمام نیز از چراغ هایی با بدنه و عناصر فلزی استفاده خواهد شد. چنین ساختاری ما را بیش از قبل به سبک صنعتی نزدیک می سازد و حمام متمایزی ترتیب خواهد داد. معمولاً برای تزیین حمام در این سبک کمتر به مواد صیقل خورده فکر خواهد شد. بلکه سعی خواهد شد از همه چیز به همان شکلی که هست استفاده شود.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما