• تاریخ : ۱۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیزاینمدل صندلی شیک فضای باز

برای به وجود آوردن یک تزیین عالی در محوطه و فضای باز کارهایی زیادی می توانید انجام دهید. اغلب ما زمانی که می خواهیم یک تزیین شیک و عالی داشته باشیم، به نظم و جمع و جور بودن آن اهمیت می دهیم. برای یک چیدمان عالی انواعی از مدل صندلی فضای باز را به شما پیشنهاد می کنیم.

ایده های جدید و متفاوت طراحی مدل صندلی فضای باز

در حال حاضر مدل صندلی فضای باز متناسب با فضایی که شما در اختیار دارید، متنوع هست. این صندلی در سبک های چوبی، فلزی و.. تهیه شده اند. اگر قرار هست برای یک محوطه ای شبیه به ویلا از این صندلی استفاده کنید، بهتر هست مدل تک نفره آویزان را مورد بررسی قرار دهید. اگر این مدل صندلی را در محوطه باز مانند بالکن استفاده می کنید، طبیعی هست که باید یک سرویس کامل از آن را بعنوان مبلمان فضای باز داشته باشید. چون احتمالا بالکن شما هم محل مناسبی برای کتاب خوانی و حتی دور هم نشینی هست.

مدل صندلی لاکچری فضای باز

مدل صندلی فضای باز شیک

مدل صندلی ناهارخوری فضای باز

مدل صندلی پایه دار فضای باز

مدل صندلی جدید فضای باز

دیزاین هایی که برای این صندلی به کار می رود، خبر از تفاوت زیاد بین آن ها و دیگر صندلی ها می دهد. برای فضاها و محوطه های بزرگ طراحی و تزیین فضای باز اهمیت دارد. زمانی خواهد شد از محیط بیرون یا فضای باز به نحو رضایت بخشی استفاده نمود، نباید این فرصت را از دست داد.مدل تک نفره صندلی فضای باز تنوع زیادی در طرح دارد و شما می توانید بسته به اینکه چه نوعی از آن را می پسندید، یک مدل زیبا تهیه بفرمایید. اغلب مدل صندلی فضای باز این سبک شیک و لاکچری هستند و فضای محوطه باغ یا خانه ویلایی شما را زیبا خواهند کرد.

مدل صندلی مینیمالیستی فضای باز

طرح صندلی لاکچری فضای باز

صندلی فضای باز شیک و جدید

مدل صندلی لاکچری فضای باز

بهتر هست برای مدل صندلی فضای بیرون از فلزاتی که دچار هوازدگی یا زنگ زدگی می شوند، استفاده نکنید. چون این مدل صندلی در فضای باز قرار می گیرد و پس از مدتی استحکام اولیه خود را نخواهد داشت.

مدل صندلی سبک الماسی فضای باز

مدل صندلی ناهارخوری فضای باز

مدل صندلی روکش دار فضای باز

مدل صندلی لاکچری فضای باز

مدل صندلی مقرون به صرفه فضای باز

مدل صندلی شیک فضای بازمدل صندلی لاکچری فضای باز

مدل صندلی بدون پایه فضای باز

مدل صندلی صدفی فضای باز

می توانید از مدل صندلی آلومینیوم برای فضای باز استفاده کنید. هم بسیار ظریف هست و هم در مقابل هوازدگی مقاوم هست و البته با توجه به کیفیت بالایی که دارد، کم هزینه هست. از طرفی پیشرفت های زیادی در آلومینیوم انجام شده و استحکام آن را بالا برده هست.

مدل صندلی پروانه ای فضای باز

افراد زیادی سبک چوبی را برای مدل صندلی فضای بیرون انتخاب می کنند. البته این مطلب باید در نظر گرفته شود، چوب در عین زیبایی مقاومت چندانی در مقابل باران ندارد. اگر این محوطه باز سرپوش مناسب نداشته باشد، بهتر هست از مدل صندلی چوبی فضای باز استفاده نکنید.

مدل صندلی چوبی و شیک فضای باز

مدل صندلی ناهار خوری فضای باز

مدل صندلی گنبد بیرونی فضای باز

مدل صندلی چوبی فضای باز

مدل صندلی جدید فضای باز

مدل صندلی شبدری فضای باز

مدل صندلی لاکچری فضای باز

مدل صندلی پانتون فضای باز

مدل صندلی فضای باز شیک

مدل صندلی لاکچری فضای باز

مدل صندلی سبک فضای باز

از اینکه در ارائه انواع مدل صندلی محوطه باز با ما همراه بودید، سپاس گذاریم و امیدواریم مطالب بالا مورد توجه شما قرار گرفته باشد.
تشک

نوین ام دی اف

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما